סניקרס שופינג בחו״ל: חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין

לא מספיק שהבירה בברלין זולה יותר, ההמבורגר טעים יותר והתחבורה הציבורית עובדת, גם לסניקרהדס העיר הזו היא גן-עדן אמיתי. מבוטיקים קטנים שמחזיקים דגמים אקסקלוסיביים ועד רשתות ענק שמציעות ג׳נרל ריליסס. בכלל ברלין היא מעצמת אופנה, בעיקר בזכות החופש התרבותי שהיא מציעה לזרמים מגוונים בחברה. הרב תרבויות שהיא מקדשת הופכת את הרחובות שלה לחגיגת סטייל צבעונית. אז אם עדיין לא עברתם לשם, לפחות לכו לבקר, ואם אתם כבר הולכים לבקר, תנו קפיצה אל חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין.

חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין

חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: NO.74
חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: NO.74

Overkill

אין חנות שמזקקת לתוכה את תרבות הרחוב יותר טוב מאוברקיל, מוסד תרבותי אותנטי שהוא ביקור חובה לסניקרהדס בברלין. היא ממוקמת בשכונת קרויצברג שרוב הסיכויים שתבקרו בה בלי קשר. תצוגת הסניקרס שבה מרהיבה ומתחילה מהרצפה עד לתקרה. יש בה קירות עצומים שמוקדשים לדגמים קלאסיים של ניייקי ואדידס, ואגף שלם שמוקדש רק לנשים. החנות מרבה לערוך שיתופי פעולה עם עם אדידס (במקור חברה גרמנית) כך שניתן למצוא בה הרבה דגמים בלעדיים. החלק השני של החנות מוקדש לתרבות הגרפיטי, התצוגה של מיכלי הספריי מפילה לסתות, ונראה שיש בה לפחות את כל הצבעים בעולם.

מוסד תרבותי וביקור חובה לסניקרהדס בברלין: אוברקיל
מוסד תרבותי וביקור חובה לסניקרהדס בברלין: אוברקיל
כל הצבעים בעולם: אוברקיל ברלין | חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין
כל הצבעים בעולם: אוברקיל ברלין | חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין

Köpenicker Str. 195A, 10997 Berlin, Germany

NO. 74

חנות מתוחכמת שמעוצבת כבוטיק עצמאי, אבל בעצם משמשת כחנות קונספט של אדידס. יש אנשים שלא אוהבים להיכנס לרשתות גדולות ומלוקקות, הם צריכים משהו יותר אורבני, דרך החנות הזו אדידס יכולה להגיע לקהל שנמצא גם בקצה העליון של הסקאלה. הסניף בברלין מציע מגוון מוצרים מהמותג Y3 של המעצב יוז'י ימאמוטו, ושיתופי פעולה עם מעצבים כמו ראף סימונס ו-אלכסנדר וונג. אם אתם במקרה בפאריז (No. 42) או לונדון (No. 06), תוכלו למצוא סניפים מקומיים שלה גם שם.

מראה של בוטיק אבל שייכת לאדידס: No. 74
מראה של בוטיק אבל שייכת לאדידס: No. 74
חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: No. 74
חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: No. 74

Torstraße 74, 10119 Berlin, Germany

Sneakerstuff

כבר הכרנו את השם הזה הזו בפוסט חנויות הסניקרס הכי שוות בלונדון. מדובר ברשת אדירה שצוברת תאוצה באירופה וגם נכנסת לאט לאט לארצות הברית. היא נוסדה על ידי שני בחורים שוודים שלא מצאו את הסניקרס שהם חיפשו בסטוקהולם, והחליטו לייבא בעצמם את הסניקרס שהם רוצים לנעול. למרות מגמת ההתרחבות המסחרית, סניקרסטאף שומרת על גישה בוטיקית שמבדילה אותה מעוד חנות אופנה. היא מרבה לשתף פעולה עם חברות הספורט ולהוציא ריליסים מיוחדים רק אצלה, אבל מקפידה להחזיק דגמים חמים ומבוקשים כמו סדרת נייקי אוף ווייט או אדידס ייזי.

שומרת על גישה בוטיקית: סניקרסטאף ברלין
חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: סניקרסטאף
חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: סניקרסטאף

Schönhauser Allee 6-7, 10119 Berlin, Germany

voo store

פנינה תרבותית עם חשיבה מתקדמת שגם אם לא קונים בה דבר, עדיין היא חנות שכיף להסתובב בה, אפילו סתם כדי להעביר את הזמן. וו סטור מחזיקה בתצוגה לא גדולה של סניקס, בעיקר של נייקי, אדידס וקונברס, אבל מה שמייחד אותה הוא שילוב בין הוט קוטור, מגזינים, ספרים, כלי בית, שעונים ותכשיטים. בנוסף היא חולקת את השטח שלה עם בית קפה בשם Companion, כך שאפשר לשוטט בה עם ספל מקיאטו ביד. אם זה לא מספיק משכנע, אפשר לשתות אותו בחצר אחורית פרטית ושקטה ששייכת לה.

סתם כיף להסתובב בה: וו סטוק ברלין
סתם כיף להסתובב בה: וו סטוק ברלין
 שילוב בין הוט קוטור, מגזינים, ספרים, כלי בית, שעונים ותכשיטים: וו סטור
שילוב בין הוט קוטור, מגזינים, ספרים, כלי בית, שעונים, תכשיטים ובית קפה: וו סטור
קפה בחצר האחורית: וו סטור
חנויות הסניקרס הכי שוות בברלין: קפה בחצר האחורית של וו סטור

Oranienstraße 24, 10999 Berlin, Germany

vaditim

גם בברלין הבינו שריסייל הוא שם המשחק היום ואנשים מוכנים לשלם הרבה כסף על מוצרים שקשה מאוד להשיג. ודיטים, או איך שלא הוגים את השם שלה, מתמחה במלאי של חברות שמתקיימות על הייפ כמו סופרים, לואי ויטון, בייפ, אוף וויט של נייקי ואדידס ייזי. מבחינתם כל מה שכתוב עליו סופרים יכול להימכר בחנות, זה יכול להיות קרש סקייטבורד, לבנה אדומה או משרוקית. מבחינת סניקרס הם מחזיקים כל מה שהוא הוצאה מוגבלת שיש לו שוק יד שנייה. בנוסף יש להם קולקציית אופנה שנמכרת תחת המותג הפרטי שלהם. יש לכם זוג שאתם מעוניינים למכור? ודיטים תמכור עבורכם אותו כאשר הכסף יגיע אליכם לאחר המכירה.

ריסייל הוא שם המשחק: ודיטים

Kleiststraße 9-12, 10787 Berlin, Germany

InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *