סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

האם אפשר להזמין מידת גברים לנשים, כמה מיסים אמורים לשלם, איך למלא פרטי אשראי, מתי ההזמנה שלי תגיע, איפה רואים מה הסטטוס של ההזמנה, איך משתמשים בהצעת מחיר, האם חייבים להכניס פרטי אשראי כדי להציע, באיזה שלב ההצעה שלי מאושרת, איך מחלקים לתשלומים, רכשתי מידה לא נכונה, הזמנתי בטעות שני זוגות, איך מכניסים כמה זוגות לסל כדי לחסוך בעלות המשלוח? ניתקלתם באחת מהשאלות האלו? אתם לא לבד, יש הרבה אנשים שמסתבכים עם סטוק אקס, ובדיוק בשביל זה קיים המדריך המלא – סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

הדבר הראשון שחשוב להבין בקשר לסטוק אקס הוא שמדובר בפלטפורמה שמחברת בין מוכרים לקונים. כלומר, בניגוד לאתר סחר כמו אמזון או אסוס, אין לסטוק אקס מחסן שהסחורה נשלחת ממנו ישירות אליכם. נכון שבסופו של הדבר האתר שולח לכם את החבילה, אבל זה רק בגלל שהוא עורך בדיקת אותנטיות כדי להבטיח שתקבלו סניקרס מקוריות. בפועל, קניתם סניקרס ממוכר פרטי באמצעות גורם מקשר. הדרך שבה סטוק אקס עובד, עוזרת להבין למה אין אפשרות להחליף מידה, למה אין סל שאפשר להכניס לתוכו מספר זוגות של סניקרס שיחסכו בעלויות המשלוח, ולמה זמני המשלוח יכולים להיות טיפה יותר ארוכים מהרגיל.

עמודי שאלות ותשובות ופנייה באמצעות מייל

בדומה למגמה של כל האתרים הגדולים בשנים האחרונות, גם סטוק אקס מעוניין לנסות לפתור לכם כל בעיה באמצעות עמודי שאלות ותשובות, וכל מני בוטים שינסו לתת לכם תשובה אוטומטית, על סמך שאלות דומות שמשתמשים שאלו בעבר. אם מצאתם את הפיתרון שם, נהדר. אם לא, תמיד תוכלו לקבל מענה אנושי באמצעות מייל.

לצערינו שירות לקוחות בלייב צ'ט קיים רק לתושבי ארצות הברית. יחד עם זאת, ניתן לפנות לסטוק אקס באמצעות טופס מקוון, כאשר האתר מתחייב לפתוח קריאה ולהחזיר לכם תשובה בהקדם (בדרך כלל תוך 24-48 שעות).

פנייה לשירות הלקוחות של סטוק אקס באמצעות מייל: שלב אחרי שלב

קודם כל חשוב להיות מחוברים לחשבון שלכם. אם עדיין אין לכם אחד כזה, תוכלו לפתוח חשבון בקישור הזה.

סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

לאחר שפתחתם חשבון ואתם מחוברים לאתר, בעמוד הראשי גוללים עד למטה ולוחצים על הקישור Help ששמופיע באזור השחור (בגרסת הדסקטופ הוא קיים גם בתפריט העליון)

סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

לאחר שלחצנו על הקישור, מגיעים לעמוד עם חלונית, אפשר לנסות לרשום בה את השאלה שלכם ואולי תקבלו תשובה במקום, אבל לא חייבים להשתמש בה. פשוט שוב גוללים עד למטה

סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

מגיעים לעמוד עם 3 שאלות פופולריות שמנסות לענות לנו על הבעיה באופן אוטומטי. לא לענות על השאלות האלו אלא אם זו בדיוק הבעיה שלכם, כלומר – אתם רוצים לדעת היכן ההזמנה שלכם, היכן התשלום שלכם (במידה ומכרתם נעל) ובמידה ויש לכם בעיה לאחר שקיבלתם את המוצר ולא עברו עדיין שלושה ימי עסקים. בחלק התחתון של המסך, ליד השאלה Was this answer helpful ללחוץ על No.

סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?

בשלב הזה תיפתח לנו אפשרות ללחוץ על כפתור Contact Support. לחצו עליו.

עכשיו יפתח לנו טופס שבו נצרך למלא כתובת מייל לחזרה, את נושא השאלה, תוכן השאלה ויש אפשרות גם להוסיף תמונה של המוצר או קובץ של צילום מסך. ודאו רק שהשאלה שלכם קצרה, ברורה ובאנגלית תקנית. בסיום לחצו על כפתור Submit

לאחר ששלחתם את הקובץ, תקבלו אישור למייל שהפנייה התקבלה ונפתח מספר קריאה.

מפה נשאר רק להמתין. מחזיקים אצבעות שהתשובה תספק אתכם ותפתור לכם את הבעיה 🙂

כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס

מה ואיך מזמינים מ-StockX: המדריך המלא

כיצד לקנות נעליים בזול מסטוק אקס: כל הטיפים והטריקים שחייבים להכיר

InstacopSneakers

4 thoughts on “סטוק אקס שירות לקוחות: כיצד יוצרים קשר?”

  1. היי הילד שלי בטעות הזמין נעל מסטוק איקס ונודע לי על זה רק אחרי שהמשלוח כבר בדרך לישראל לא הצלחתי לבטל את ההזמנה והודעתי לחברת המשלוחים שאני מסרב לקבל את החבילה האם זה יחזור לסטוק איקס ואני יקבל החזר כספי איל זה עובד ?

    1. היי, תודה על השאלה. סטוק אקס הוא לא אתר שמחזיק סחורה כמו פוט לוקר או נייקי, אלא רק מקשר בין מוכרים וקונים. לכן לא ברור כל כך מה אמור לקרות אם לקוח מסרב לקבל את החבילה. במקרה שלך הייתי מציע דווקא כן לקבל אותה, ואז לפנות לשירות הלקוחות של סטוק אקס בבבקשה להחזיר אותה תמורת החזר כספי. אם הם יסרבו, תמיד תוכלו למכור את הנעליים במחיר עלות, באחת מקבוצות המכירה הישראליות בפייסבוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *