כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

כולם מחפשים היום סניקרס מבוקשות, ויש הרבה חנויות שמנצלות את זה כדי למכור ללקוחות תמימים סניקרס במחירים יקרים. מאחר ואני מקבל אינספור הודעות מאנשים שרוצים לדעת כיצד ניתן להשיג את הסניקרס שבתמונות, אני עונה שאין סיבה לשלם מחירי פרימיום, ושכל אחד יכול לקנות בעצמו סניקרס מקוריות ישירות מאתרים בחו"ל. האתר הטוב ביותר היום לרכישת סניקרס מבוקשות הוא סטוק אקס, אבל מאחר ולא כולם מכירים, ואולי יש כאלו שאפילו קצת חוששים, כתבתי את המדריך בעברית כיצד לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס

כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

בשנים האחרונות תחום הסניקרס התפתח בצורה מטאורית ושוק הריסייל בלבד הגיע לשווי של מיליארד דולר בשנה. מותגי ענק כמו נייקי ו-אדידס מתקיימות על עודף ביקוש והייפ, ולכן הן יוצרות אותו באופן מחושב ומלאכותי. נעליים כמו אייר ג'ורדן 1 ו-אדידס ייזי מושקות במהדורות סופר מוגבלות שהמכירה שלהם מסתיימת בתוך שניות בודדות. עם שוק פראי שכזה, מהר מאוד המחיר של סניקרס מבוקשות זינק למאות ואלפי דולרים, והתפתחה תעשיית זייופים משגשגת שהשאירה צרכנים מבולבלים ומתוסכלים. כדי לעצור ולהשליט סדר בכל הטירוף הזה, נכנסה לתמונה חברה חדשה ומהפכנית בשם סטוק אקס שהביאה גישה פשוטה, שקופה ונוחה.

eBay על סטרואידים

למי שרוצה להבין להבין מה זה בדיוק סטוק אקס וכיצד היא פועלת, אני ממליץ לקרוא הכתבה StockX: הבורסה של הסניקרס. אבל לאנשי העזובת'י באימש'ך איך קונים פה סניקרס, רק נגיד שמדובר בשוק סניקרס שמורכב ממוכרים וקונים עם כלים מאוד משוכללים, מן eBay על סטרואידים. היתרונות הגדולים של סטוק אקס הם מאגר סניקרס עצום, מחיר שקוף, זירת מכירה אחת והתחייבות לבדיקת אותנטיות, כך שהקונה יודע בוודאות שהוא מקבל מוצר מקורי ולא מזוייף. האתר מוכר גם אופנת רחוב, אלקטרוניקה, פריטי אספנות, תיקים ושעונים, אבל בכולם עיקרון הרכישה דומה. בסופו של המדריך, תראו שכל אחד יכול בקלות לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס.

כל הדוגמאות לקוחות מגירסת המובייל אבל בדסקטופ העיקרון זהה

שורת החיפוש

במבט ראשון האתר של StockX יכול להיראות קצת עמוס ומפחיד, הוא מלא מספרים, דגמים ושורות רצות בתחתית המסך, אבל האמת שאין פשוט לשימוש ממנו. בעמוד הראשי ליד האייקון של זכוכית המגדלת יש שורת חיפוש גדולה שמתפקדת כמאין גוגל של סניקרס, פשוט מתחילים לכתוב את הדגם ותוך כדי הכתיבה האתר מתחיל לזרוק תוצאות. רוב הסיכויים שעוד לפני שסיימתם לרשום את הדגם, תמצאו כבר את מה שחיפשתם, מה גם שהדגמים החמים ביותר יופיעו בתוצאות הראשונות. לצורך הדוגמא נקליד את הדגם Jordan 1 Mid Linen , נבחר אותו ואז נעבור ל-עמוד המכירה.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס
הגוגל של הסניקרס – שורת החיפוש

להסתמך רק על תיאור הנעל ולא על תמונה

בעמוד המכירה מופיעים המון נתונים שכל המטרה שלהם היא לספק כמה שיותר מידע ושקיפות. מעל התמונה של הנעל תמיד יופיע התיאור המדויק של הדגם. מאחר ודגמים מסויימים מגיעים במידות של נערים (GS) או מידות של תינוקות (TD) לעולם אל תסתמכו רק על התמונה של הנעל, אלא רק על מה שכתוב בשורת התיאור. במקרה הזה אנחנו רואים שכתוב בתיאור של הנעל Jordan 1 Mid Linen ללא תוספת של אותיות בסוגריים, כלומר מדובר במידות של מבוגרים וזה בדיוק מה שאנחנו מעוניינים בו (הסבר מפורט על שיטת המידות של ג'ורדן 1 בתחתית העמוד).

Jordan 1 Mid Linen
להסתמך רק על התיאור של הנעל

בחירת מידה

בחלק העליון של העמוד, מתחת לשורת החיפוש, בוחרים מידה. לאחר שתבחרו את המידה, יופיע בחלק התחתון של העמוד (Last Sale), שזהו המחיר שבו נמכרה הנעל האחרונה במידה הזו (בדוגמא בתמונה: המחיר האחרון שבו נמכרה מידה 7.5 הוא 229$). כך תוכלו לדעת האם המחיר שהיא מוצעת בו כרגע אטרקטיבי.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס

שימו לב שלכל מידה יש מחיר אחר שנקבע על פי היצע וביקוש. לפעמים המידה שלכם תהיה זולה יותר משאר המידות ולפעמים יקרה יותר, אין מה לעשות, זה המשחק. בדוגמא בחרנו את מידה 7.5 גברים שהיא מקבילה למידה 9 נשים. כדי לדעת בדיוק מהי המידה שלכם, תוכלו להיעזר במדריך שיסביר כיצד למצוא את מידת הנעליים המדוייקת שלכם ואז להתשמש ב-מדריך המידות באתר של כל חברה.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס
שימו לב שהמחיר משתנה לפי מידות, במקרה הזה המחיר של מידה 7.5 הוא 223$

אפשרות קנייה ישירה

לאחר בחירת המידה נחזור לעמוד הראשי, שם נלחץ על ה-חלונית ירוקה (Buy for), זו החלונית שדרכה קונים. המחיר שמופיע בחלונית (223$) הוא המחיר הנמוך ביותר שבו מוצעת הנעל למכירה. לחיצה על החלונית הירוקה (Buy for) תוביל אותנו להסבר קצר, נלחץ על I understand ונגיע ל-זירת המכירה.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס
כרגע המחיר הנמוך ביותר שבו מוצעת הנעל למכירה הוא 223$

בסטוק אקס יש שתי אפשרויות לרכוש סניקרס. דרך אחת היא קנייה ישירה (Buy Now). בשיטה הזו לסניקרס יש מחיר קבוע ומוגדר מראש, במקרה הזה הוא 223$. אם נרצה לקנות באמצעות קנייה יישירה נלחץ על כפתור Next בתחתית העמוד.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס
חלונית Buy Now, לאלו שרוצים לרכוש את הסניקרס כרגע במחיר הריסייל

במידה ואתם משתמשים פעם ראשונה באתר, בשלב הזה תתבקשו למלא שם משתמש וסיסמה.

לאחר מכן, ממלאים פרטי משלוח, בוחרים אפשרות תשלום, ואז לוחצים על כפתור Review Order (אל תדאגו, בשלב הזה עדיין לא מתבצעת רכישה)

לאחר הלחיצה על כפתור Review Order מגיעים למסך האחרון, שם רואים בדיוק מהו המחיר הסופי של הנעל עד הבית שלכם ללא הפתעות או מיסים ממכס ישראל. במקרה הזה המחיר של הנעל הוא 223$ + 10.4$ עמלה + 30$ משלוח, כלומר המחיר הסופי הוא 263.04$. לוחצים על Place Order ותתחדשו! יש לכם את נעל החלומות שלכם. אפשרות קנייה ישירה טובה למי רוצה את הנעל כמה שיותר מהר והוא מוכן לשלם את מחיר הריסייל.

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס

אפשרות הצעת מחיר (Bid)

האפשרות השנייה היא הצעת מחיר (Place Bid). באפשרות הזו רושמים את המחיר שאנו מוכנים לשלם עבור הנעל, בתקווה שיהיה מוכר שימכור לנו אותה במחיר הזה. יכול להיות שתצליחו לרכוש את הנעל במחיר שרשמתם תוך כמה שעות, ימים, שבועות ויכול להיות שלא תצליחו לרכוש אותה בכלל. האפשרות הזו טובה למי שרוצה את הנעל, מבלי לשלם את המחיר של קנייה ישירה, בידיעה מראש שקיים סיכון שאולי לא תצליחו להשיג אותה בסוף.

שימו לב שבחלק העליון של המסך אנחנו רואים שההצעה הגבוה ביותר היא 159$ והמחיר המבוקש הנמוך ביותר הוא 223$. אז ברור שכדי להיות המציעים הגבוהים ביותר מבלי לשלם את מחיר הריסייל, מספיק לרשום 160$. לאחר מכן נלחץ על כפתור Review Bid.

כמובן שככל שההצעה קרובה יותר למחיר הקנייה הישירה, יש לה יותר סיכוי להתקבל וככל שהיא רחוקה יותר, פחות. כאשר אנחנו מציעים 160$ עבור הנעל, המחיר הסופי כולל משלוח עד הבית וכל המיסים ללא הפתעות ממכס ישראל הוא 197.2$.

אם מוכר מסוים יבחר למכור לי אותה במחיר הזה, קיבלתי הנחה של 65.84$ על קנייה ישירה (263.04$-197.02$). נלחץ על כפתור Confirm Bid ונחזיק אצבעות. לאחר לחיצה על הכפתור תקבלו מייל המאשר שהצעה שלכם באוויר, וברגע זה כל המוכרים של הנעל יכולים לראות אותה. רק שימו לב שברגע שהמוכר מאשר את ההצעה שלכם, המכירה מתבצעת, כלומר היא לא חוזרת אליכם לאישור נוסף.

התראה למייל על הצעה גבוהה

דרך אגב אם תתנו את הצעה הטובה ביותר, ולאחר זמן מסוים משהו יתן הצעה טובה משלכם (מה שבהחלט עלול לקרות), תקבלו התראה על כך למייל כדי שתוכלו לשפר את ההצעה שלכם. אם אני צריך לתת איזשהו כלל אצבע, אז נעל שהיא מאסט עבורם תקנו בקנייה ישירה, ועל נעל פחות חשובה תתנו הצעת מחיר.

בהצלחה!

זהו, ברגע שמבינים איך לקרוא את כל המידע באתר, לנווט בין החלוניות ולהגיש הצעות, קלי קלות לרכוש סניקרס נדירות ומבוקשות מבלי לשלם אלפי שקלים מיותרים. מקווה שהמאמר הזה עזר לכם להבין כיצד לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס. בהצלחה!

לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס | שאלות נפוצות

האם StockX שולחים לישראל?

התשובה היא כן – עלות המשלוח לישראל היא 30$. כמובן שאם יש משהו שמגיע מארה"ב שאתם יכולים להתלבש עליו, לכו על זה. זה יחסוך לכם חלק מהסכום (תשלמו רק משלוח פנימי בתוך ארצות הברית). אם תפסתם נעל במחיר טוב, זה יכול להיות מאוד משתלם.

האם המשלוח מסטוק אקס כולל מיסים

כן! המשלוח מסטוק אקס כולל את כל המיסים מראש, כך שלא יהיו לכם הפתעות לא נעימות ממכס ישראל. במסך הסופי אתם תראו שלושה סעיפים: עלות הנעל (Your Purchase Price), עלות הבדיקה (Processing Fee) ועלות המשלוח (Shipping). אין עלויות נוספות מעבר לסכומים שרשומים שם, וזה גם מצוין בפירוש (*All applicable import duties and taxes are included in price) החבילה תגיע אליכם עם שליח עד הבית בלי טריקים ובלי שטיקים.

למה אני לא רואה סעיף של מיסים מחושב בנפרד?

בסטוק אקס המיסים מגולמים כבר בתוך המחיר של הנעל, כך שהתוספת היחידה למחיר היא משלוח ועלות הבדיקה.

מה קורה אם חברת המשלוחים שולחת לי הודעה שכדי לקבל את החבילה אני צריך לשלם מיסים נוספים?

מדובר במקרים נדירים, אבל הם עלולים להתרחש כחלק משיטת מצליח של חברות השילוח ומכס ישראל לגבות עוד כסף. במקרה כזה קודם כל שלמו את המיסים כדי לקבל את החבילה, ואז תפנו לשירות הלקוחות של סטוק אקס עם הקבלה ותקבלו החזר כספי. עד היום לא היה מקרה אחד שבו משהו שילם מיסים נוספים, הציג קבלה שמאשרת את זה, ולא זוכה מסטוק אקס.

ליד המידות של נייקי או ג'ורדן יש של סימונים של אותיות, מה המשמעות שלהן?

בנייקי לכל אות או צירוף של אותיות לצד המידה יש משמעות וחשוב להכיר אותם. המידות הולכות כך:
(W) – Women
(GS) – Grade School
(PS) – Preschool
(TD) – Toddler
(I) -Infant
כלומר אם אתם גברים אל תזמינו מידה שהיא לא W או מידת גברים רגילה, אחרת תקבלו סניקרס קטנות שנועדו עבור ילדים. נשים יכולות גם לקנות מידות GS כי הן יותר זולות, אבל חשוב לדעת שלא תמיד הנעל היא באותה איכות.

האם ניתן לשנות או לבטל הצעה?

עד שלא התרחשה מכירה, ניתן לשנות את ההצעה ללא הגבלה או לבטל אותה לגמרי.

כמה זמן לוקח לחבילה להגיע?

מאחר והמוכר שולח את הנעליים קודם כל ל-StockX לבדיקת אותנטיות ורק אז שולחים אותם לקונה, זמן ההגעה של החבילה הוא טיפה ארוך יותר מבתי עסק רגילים. סטוק אקס מאוד קשוחים עם המוכרים שלהם ומחייבים אותם לשלוח את החבילה אליהם בתוך יומיים. לזמן הזה צריך להוסיף את תהליך האישור והמשלוח לארץ. אז לא לתפוס אותי במילה, אבל בדרך כלל תוך 7-10 ימים החבילה תהיה אצלכם.

מה קורה אם הנעליים שנשלחו לסטוק אקס לא מקוריות והתגלו בבדיקה?

במקרה כזה תקבלו מייל מסטוק אקס שמודיע לכם שהבדיקה שלהם גילתה שהנעליים לא מקוריות והחשבון שלכם יזוכה על סכום הרכישה המלא. באסה אבל פשוט רוכשים זוג חדש וממשיכים הלאה.

האם ניתן לבטל הזמנה לאחר שהודעת זכייה ולקבל החזר כספי?

ברגע שהצעה פוגשת מחיר מבוקש לא ניתן לבטל את הרכישה, אבל אל דאגה, תמיד תוכלו לקרוא את המדריך: כיצד למכור סניקרס באמצעות סטוק אקס

לשאלות ותשובות נוספות, מוזמנים לגלול לחלק התחתון של התגובות

כל הזכויות על המדריך שמורות לאתר אינסטקופ בלבד. אין אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגרי מידע או בכל אמצעי אלקטרוני אחר כל חלק שמופיע באתר זה. שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר זה אסור בהחלט אלא ברשות מפורשת בכתב ממנהל האתר.

כותב המדריך לא אחראי על רוכשים שהזמינו מידה לא נכונה או את הצבע הלא נכון. כמו כן, רוכשים שהייתה להם בעיה עם הכרטיס האשראי, רוכשים שהנעל שלהם מתעכבת בדואר, קונים שמכרו נעל במקום לקנות, או קנו נעל במקום למכור. קונים שרכשו בטעות שני זוגות, קונים שרכשו והתחרטו, קונים שרכשו בטעות נעלי ילדים או נעלי תינוקות או רוכשים שקיבלו נעליים עם דפקטים. בכל בעיה שיש, מוזמנים ל-שירות הלקחות של סטוק אקס בקישור הזה

 • חנויות הסניקרס הכי שוות בלוס אנג'לס: סניקרס שופינג בחו"ל

  חנויות הסניקרס הכי שוות בלוס אנג'לס: סניקרס שופינג בחו"ל

  בכל מה שקשור לעולם הסניקרס והסטריט-וור, תהיו בטוחים שלוס אנג'לס היא אחת הערים המובילות בעולם. למעשה מדובר במקום המושלם להתעדכן בכל מה שחם בסצנה ולהתחבר לתרבות הרחוב. מלבד מורשת עשירה של פאשן וסטייל, אחד המאפיינים הבולטים ביותר של סצנת הסניקרס בעיר הוא הגיוון שלה – ממותגי מעצבים יוקרתיים ועד למותגי סטריט-וור עצמאיים, כך שכולם יוכלו…


 • נעליים עם גלגלים: נעלי רולר ונעליים עם גלגל נשלף – מדריך

  נעליים עם גלגלים: נעלי רולר ונעליים עם גלגל נשלף – מדריך

  הילדים שוב משועממים או מתעצלים לצאת מהבית? למה לא לאפשר להם לבצע פעילות מהנה ומשחררת שתשפר להם את היציבה ואת שיווי המשקל, תעניק מיומנויות מוטוריות חדשות, ותעזור לשיפור הריכוז והכושר הגופני. נעליים עם גלגלים משלבות את הטוב מכל העולמות, הן מתנה מושלמת שמשלבת הנאה עם פרקטיות, ועכשיו כל מה שאתם צריכים כדי למצוא את נעלי…


 • כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

  כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

  כולם מחפשים היום סניקרס מבוקשות, ויש הרבה חנויות שמנצלות את זה כדי למכור ללקוחות תמימים סניקרס במחירים יקרים. מאחר ואני מקבל אינספור הודעות מאנשים שרוצים לדעת כיצד ניתן להשיג את הסניקרס שבתמונות, אני עונה שאין סיבה לשלם מחירי פרימיום, ושכל אחד יכול לקנות בעצמו סניקרס מקוריות ישירות מאתרים בחו"ל. האתר הטוב ביותר היום לרכישת סניקרס…


 • נעלי טניס מומלצות לגברים נשים וילדים: המדריך המלא

  נעלי טניס מומלצות לגברים נשים וילדים: המדריך המלא

  לא משנה אם אתם שחקנים מקצוענים, חובבנים או רק מתחילים, חשוב שתעלו על המגרש אך ורק עם נעלי טניס ייעודיות למשחק. הסיבה היא שבניגוד לענפי ספורט כמו ריצה או אופניים שבהם התנועה היא אך ורק קדימה ואחורה, טניס הוא משחק שיש בו המון תנועות לצדדים, עצירות פתאומיות, קפיצות, שינויי כיוון חדים וכד'. תנועות אגרסיביות כאלו…


 • נעלי טניס בבולט לגברים, נשים וילדים | Babolat מדריך

  נעלי טניס בבולט לגברים, נשים וילדים | Babolat מדריך

  לא רק שבבולט היא החברה הותיקה ביותר בעולם הטניס, היא אחראית לכמה מאבני הדרך המשמעותיים ביותר בהתפתחות של המשחק. החברה המציאה את הגיד הטבעי בשנת 1875, פיתחה את מכונת השיזור החשמלית הראשונה בשנת 1981, והשיקה את המחבט המהפכני בבולט פיור דרייב בשנת 1994. זה היה ברור שכאשר נעלי טניס בבולט יצאו לשוק, הם יעמדו בסטנדרטיים…


 • נעלי טניס קיי סוויס לגברים, נשים וילדים | K-SWISS מדריך

  נעלי טניס קיי סוויס לגברים, נשים וילדים | K-SWISS מדריך

  למרות השם המטעה, K-Swiss היא לא חברה שוויצרית. היא נוסדה בקליפורניה על ידי שני אחים חובבי טניס שהגיעו בשנות השישים משוייץ לחוף המערבי. נעלי הטניס באותה תקופה היו מבד, ואילו האחים רצו נעל טניס שתהיה עמידה ותומכת יותר. הם הושפעו מאוד ממגפי סקי, וזה מה שגם להם ליצור בשנת 1966 את נעל הטניס הראשונה מעור.…


 • נעלי טניס אסיקס מומלצות לגברים, נשים וילדים | Asics מדריך

  נעלי טניס אסיקס מומלצות לגברים, נשים וילדים | Asics מדריך

  למרות שהיא שחקנית יחסית חדשה בעולם הטניס, זה היה ברור שחברת אסיקס תביא את גישת המצויינות הבלתי מתפשרת שלה גם לספורט הלבן. אין פלא שטניסאי-על כמו נובאק דג'וקוביץ', איגה שוויונטק, אלכס דה מינור, ליילה פרננדס, דויד גופן ובורנה צ'וריץ' בחרו לשחק עם נעלי טניס אסיקס. אסיקס התפרסמה בזכות נעלי הריצה המעולות שלה, ויש רצים שלא…


 • נעלי טניס אדידס מומלצות לגברים, נשים וילדים | Adidas מדריך

  נעלי טניס אדידס מומלצות לגברים, נשים וילדים | Adidas מדריך

  אין חברה עם מסורת מפוארת יותר בעולם הטניס מאשר אדידס. כבר למעלה מחמישים שנה שהיא מלווה אגדות טניס כמו ארתור אש, סטן סמית', סטפן אדברג, סטפי גראף, ג'סטין הנין ונובאק דג'וקוביץ'. היום היא המאמצת הרשמית של טניסאי-על כמו אלכסנדר זברב, פליקס אוז'ה-אליאסים, מריה סקארי, דומיניק טים וסטפנוס ציצפאס, כאשר כולם משחקים עם נעלי טניס אדידס.…


 • ארון נעליים: כל פתרונות האחסון הטובים ביותר לאוסף הנעליים

  ארון נעליים: כל פתרונות האחסון הטובים ביותר לאוסף הנעליים

  קחו את השמלה הכי יקרה של גוצ'י, תניחו אותה על הרצפה והיא נראית כמו סמרטוט. נעליים לעומת זאת, הן אלמט פיסולי, יצירת אמנות שהיא יפה בפני עצמה. לא צריך לנעול זוג אהוב כדי להבין איך הוא נראה, מספיק מבט חטוף כדי להתרשם, להעריץ ולהרגיש טוב שאנחנו הבעלים שלו. זו אחת הסיבות שבגללן לאנשים יש אוספים…


 • כיצד לקנות נעליים בזול מסטוק אקס: כל הטיפים והטריקים שחייבים להכיר

  כיצד לקנות נעליים בזול מסטוק אקס: כל הטיפים והטריקים שחייבים להכיר

  ראינו בעזרת המדריך כיצד לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס שכל אחד יכול לדלג על חנויות ריסייל יקרות ולהזמין בעצמו נעליים מקוריות ומבוקשות ברשת. בנוסף לא צריך להתעסק עם מוכרים מפוקפקים או לפחד מנעליים מזוייפות מעמודי אינסטגרם קיקיוניים. בשלב הבא ניכנס קצת יותר לעומק ונלמד – כיצד למצוא את הדילים השווים ביותר בסטוק אקס, למה הסבלנות…


 • נייק אייר מקס: המדריך השלם והמהיר | Nike Air Max

  נייק אייר מקס: המדריך השלם והמהיר | Nike Air Max

  שילוב של טכנולוגיה חדשה עם עיצוב פורץ דרך יצרו את ה-נייק אייר מקס, סדרת הנעליים הראשונה בהיסטוריה שהציגה כרית אוויר גלויה בסוליה. הנעל עשתה מהפיכה בעולם הריצה, כיכבה בתרבות הפופ וקיבעה את מעמדה כקלאסיקה על זמנית. עד היום נייקי מקפידה כל שנה להוציא נעל חדשה תחת הסדרה, והיא ממשיכה לשפר את הטכנולוגיה ולהדהים את עולם…


 • נעלי ג'ורדן: המדריך השלם על סדרת אייר ג'ורדן | Air Jordan

  נעלי ג'ורדן: המדריך השלם על סדרת אייר ג'ורדן | Air Jordan

  אייר ג'ורדן היא סדרת הנעליים המצליחה ביותר בהיסטוריה של עולם הסניקרס. היא התחילה בשנת 1985 כשיתוף פעולה בין חברת נייקי לכדורסלן צעיר בשם מייקל ג'ורדן. בשנת 1997 המכירות של נעלי ג'ורדן היו כל כך גבוהות, שנייקי החליטה להקים חברה נפרדת בשם מותג ג'ורדן שתפעל באופן עצמאי. היום המותג מרוויח 5 מיליארד דולר לשנה, כאשר מייקל…


InstacopSneakers

83 thoughts on “כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית”

 1. היי תודה על המדריך המפורט. שאלה- האם אפשר להזמין כמה זוגות בהזמנה ולחסוך את דמי המשלוח או שזה שולח בכל הזמנה רק זוג אחד?

  1. היי, עונה גם פה. מאחר וכל הזמנה היא ממוכר שונה, לא ניתן להזמין כמה זוגות כדי לחסוך בדמי משלוח. למעשה אין בכלל אפשרות של הוספה לסל קנייה, אלא רק קנייה ישירה או קנייה באמצעות Bid.

  1. היי, תודה על השאלה – בנייקי לכל אות או צירוף של אותיות לצד המידה יש משמעות וחשוב לשם לזה לב. המידות הולכות כך:
   (W) – Women
   (GS) – Grade School
   (PS) – Preschool
   (TD) – Toddler
   (I) -Infant
   ולשאלתך PS הכוונה Preschool כלומר מידות של ילדים בגן חובה. לא מידות שמתאימות למבוגרים. אני כבר אנצל את ההזדמנות כדי לענות על השאלה הבאה – יש הבדלים משמעותיים באיכויות בין המידות. נעליים שמיוצרות עבור ילדים הן באיכות פחותה מאשר נעלי נשים או גברים. נשים למשל לפעמים קונות GS כי זה יותר זול, אבל הנעל היא לא באותה איכות.

  2. סטוק אקס שינו את כל האתר והמחירים עלו ממש
   לא רשום יותר מיסים בהזמנה
   יש הסבר על איך עובדים הבידים והמיסים עכשיו?
   תודה רבה

   1. היי טום. סטוק אקס אכן שינו את הדרך שבה המחירים מוצגים. בעיקרון עכשיו המס כבר מגולם במחיר הנעל ולכן המחירים שמופיעים הם גבוהים יותר.
    מה שרואים במסך הסופי של Buy it Now הוא – מחיר הנעל, עלות בדיקה ועלות המשלוח. אין תוספת מיסים מעבר לכך ברגע שהחבילה נשלחת.
    מאחר והמחיר שמוצג כולל כבר את המיסים, נושא הבידים עדיין לא ברור לכולם, שלחתי להם מכתב עם מספר שאלות ואני מאמין שנדע יותר בימים הקרובים.
    אתה מוזמן לעקוב אחרי העמוד בפייסבוק להתפתחויות נוספות.

    https://www.facebook.com/InstacopSneakers

 2. היי הזמנתי אתמול נעל בסטוקקס וגילתי שהזמנתי מידה לא נכונה,
  טרם התבצעה מכירה אך אני לא מוצא איך אני משנה או מבטל את ההזמנה אפשר לעזור?

  1. היי רון. תודה על הפנייה. אתה יכול לפנות לצ'אט של סטוק אקס בכתובת הנ"ל:

   https://stockx.com/help/home

   בתחתית העמוד יש יש כפתור Contact Us, תיפתח לך חלונית ואז תבחר באופציה: I have a problem with my purchase, פשוט תסביר להם שהזמנת מידה לא נכונה.

   אם הנעליים עוד לא נשלחו מהמוכר הם יבטלו את ההזמנה. אם המוכר כבר שלח את הנעליים למחסנים של סטוק אקס, לא קרה שום דבר, אתה תמיד יכול למכור אותם בחזרה באמצעות המדריך: כיצד למכור סניקרס באמצעות סטוק אקס
   https://www.instacopsneakers.com/how-to-sell-sneaker-on-stock-x/

   אומנם קצת מבאס אבל לומדים להבא 🙂

 3. תודה רבה על המדריך. ראיתי בעוד אתרים שיש כל מיני מיסים נוספים על משלוח ושזה יכול להצטבר ממש בקלות למלא אז אני רוצה לוודא פה- להביא נעל לישראל זה מחיר הנעל + 30 דולר משלוח + מיסים של 0.17 אחוז ממחיר הנעל ? אין עוד משהו?

  1. היי שחר
   בסטוק אקס כל המיסים מגולמים כבר בעלות הנעל. כלומר הסכומים היחידים שתראה בנוסף במסך האחרון של התשלום הם עלות הבדיקה שסטוק אקס מבצעים ועלות המשלוח.
   מלבד זאת אין הפתעות ומיסי שקר למיניהם של מכס ישראל. כמובן שהחבילה מגיעה עם שליח עד הבית.

 4. היי,
  תודה על המדריך המפורט. ממש עזר לי.
  אני רוצה לבצע משלוח לניו יורק (אני נמצאת שם עד יום רביעי הבא 3.11.21) איך אני יודעת כמה זמן יקח למשלוח להגיע אליי?🙂

  1. היי נוי, בכייף 🙂 מקווה שאת מבלה בעיר הכי אדירה בעולם. סטוק אקס מחייבים את המוכר לשלוח אליהם את החבילה בתוך שני ימי עסקים ממועד אישור העסקה. משם זה יותר תלוי בחברת המשלוחים ובעומס שקיים אצלה באותו הרגע. בגדול פרק הזמן שרשמת נשמע סביר, אבל קשה להתחייב שהחבילה תספיק להגיע.

 5. אני כבר יומיים שלוש רוצה לקנות מהאתר
  אני מכניס את האשראי ומקבל שגיאה : There was an issue verifying your payment method or billing address. Please double check all payment and address information and try again.
  משהו הזוי מאוד הכרטיס מצוין והכל תקין ועובד במקומות אחרים ורק בסטוקX זה ככה.
  דרך Paypal הם לוקחים 30 דולר נוספים אז זה לא יקרה
  אשמח לפתרון
  אפשר לציין שאני רואה בחיובים של הכרטיס איזה 4 עסקאות Stocx של דולר ואלו הם הפעמים שלחצתי על הרכישה וקיבלתי את השגיאה שלמעלה

  1. היי חבר, נשמע כמו איזה בעיה ספציפית שיש לאתר עם הכרטיס שלך, ויכולות להיות כל מני סיבות…

   הפיתרון הכי טוב שאני יכול להציע לך הוא לפנות לצ'אט של סטוק אקס בכתובת הנ"ל:

   https://stockx.com/help/home

   בתחתית העמוד יש יש כפתור Contact Us, תיפתח לך חלונית ואז תבחר באופציה: I have a problem with my purchase, פשוט תסביר להם את מה שכתבת פה.

   אם הם לא מצליחים להגיע לפתרון, נסה לפנות לחברת כרטיס האשראי שלך, אולי הבעיה אצלה.

   בהצלחה 🙂

 6. כשאני מזמין פריט במחיר של 160 דולר כולל הדמי משלוח וה5 דולר שלהם
  זה אומר שעברתי את ה75 דולר
  אצטרך לשלם עוד 17 אחוז כמו באסוס?

  1. היי תום. התשובה היא כן. אם עברת סכום של 75$ אתה תצטרך לשלם 17% מע"מ. החלק הטוב הוא שבסטוקס אקס המחירים המוצגים כוללים כבר את המע"מ בתוכם. כלומר במסך האחרון אתה תראה את עלות הנעל, עלות המשלוח ואת עלות הבדיקה שהם מבצעים.
   אחרי שהתשלום בוצע והחבילה נשלחה אליך, לא יהיו עוד הפתעות ממכס ישראל והנעליים יגיעו אליך עד הבית.

 7. אפשר הסבר יותר על העניין של ההצעות מחיר להציע למוכרים?
  ז"א אם אני מציע להם בדולר אחד ממה שהציעו, מתי מחייבים לי את הוויזה במידה ומישהו מאשר?
  וגם במצב של הצעת מחיר המיסים כלולים?

  1. היי. במקרה של הצעת מחיר, החיוב מתבצע לאחר שהמוכר אישר את ההצעה שלך.
   מבחינת המיסים הכלולים – אין שום הבדל. הם יהיו כלולים במחיר הסופי שיהיה רשום על הקבלה שתקבל, בדיוק כמו במקרה של Buy Now.
   שם לב שכאשר אתה נותן הצעת מחיר ולוחץ על Review Bid, הוא כבר נותן לך את המחיר הסופי כולל המיסים.
   בהצלחה…

 8. באופציה של ההצעת מחיר זה גם מחושב עם כל המיסים והמע"מ?
  במידה ואני מציע הצעה, מתי מחייבים את הויזה? וכשמחייבים זה כולל הכל כולל מע"מ גם?

  1. באופציה של הצעת מחיר, האתר יראה לך מהו המחיר הסופי, כולל משלוח וכל המיסים לפני הלחיצה על כפתור אישור ההצעה
   החיוב של הויזה הוא רק כאשר ההצעה מתקבלת, והוא כולל מע"מ

 9. היי,
  בחרתי נעל ומידה באתר ומילאתי את הכתובת והכל אבל הוא מראה לי שהמחיר הכולל הוא מחיר נעל + 30 דולר משלוח + בערך 12 דולר Processing Fee, ואין Import Duties שכמו שאני מבין זה לא מחייב על המס של ה17 אחוז.
  אז האם זה אומר שאצטרך לשלם מיסים ולשחרר את החבילה בארץ?
  ואיך אפשר לעשות שאשלם את המיסים ישירות בהזמנה?

  1. היי, אחרי שמזינים כתובת משלוח בישראל, המערכת מציגה את סכום הרכישה הסופי. שם לב שיש שני שלבים בתהליך הרכישה:
   Review Order שם המערכת עדיין לא מציגה את הסכום הסופי.
   Confirm Purchase שם המערכת מראה את הסכום הסופי כולל משלוח ועלות הבדיקה. בסטוק אקס כל המיסים מגולמים כבר במחיר של הנעל כל שאים הפתעות ממכס ישראל.
   בהצלחה 🙂

 10. היי, כבר הזמנה שנייה שלי שתקועה על מצב" בדרך לבדיקה אצל סטוקאקס"
  בהזמנה הראשונה לאחר שבוע ויומיים של המתנה
  שלחתי מייל ורשמו לי שקיים סיכוי שההזמנה נאבדה וזיכו לי את הכרטיס אשראי ואזמין שוב
  הזמנתי שוב, שבוע תקוע על אותו סטאטוס של בדרך לסטוקאיקס כבר חמישה ימים..
  מתוסכל

  1. היי. באסה לגמרי. יחד עם זאת אל תשכח שמדובר בעונת החגים ויש עיכובים בדואר בכל האתרים בלי קשר לסטוק אקס.
   בתקופה האחרונה הזמנות מאתרים אמריקאים מלוות בהתראות "ייתכן עיכוב במשלוח עקב עומס בחברות המשלוחים".
   לכן בהקשר הזה כדאי לחכות בסבלנות שהחבילה תגיע.

 11. היי אם אני רוצה לרכוש נעל נשים אבל למידה 44 לפי us
  אז זה לא 10 כמו אצל הגברים נכון?
  זה יותר לדעתי 11.5?

 12. היי דניאל,
  אנט מנסה להכניס את הכתובת למשלוח ומשום מה נותן לי שגיאה אך לא מסמן לי מה השגיאה.

 13. היי
  עשיתי הזמנה מסטוק איקס זה לא מראה לי את ההזמנה בBuying אבל כן שילמתי עליה אני רואה בחיוב של האשראי
  זה מראה לי בהתראות את ההזמנה אבל זה מראה שקיבלתי אותה כבר

  1. היי. בסטוק אקס החבילה נשלחת קודם כל למרכז ההפצה שלהם, שם היא עוברת בדיקה ורק אז נשלחת אלייך, אז יכול להיות שבהתראות את רואה שהחבילה הגיעה אל מרכז ההפצה שלהם ולא אלייך?
   כמו כן, החבילה נשלחת דרך UPS אז אם הם סיפקו לך מספר מעקב, את יכולה לברר את הסטטוס של החבילה גם דרך האתר של UPS.
   בכל מקרה, את תמיד יכולה לפנות לשירות הלקוחות של סטוק אקס ולברר בצ'ט את סטטוס ההזמנה שלך:

   https://stockx.com/help/home

   קחי בחשבון שזו עונת החגים ויש עיכובים בכל המשלוחים בארצות הברית – זה תקין לגמרי והנעליים יגיעו בסופו של דבר.

 14. שמתי bid על פריט באתר בלי להתחבר לחשבון.
  יש דרך לראות אם המוכר הסכים לbid? או שאני אחכה עד שישלחו במייל?

 15. היי תודה רבה על המדריך עזר מאוד גאון מי שעשה אותו
  ורציתי לדעת לגבי ההצעת מחיר אני שמה את האשראי שלי וכאשר המוכר מאשר למכור במחיר כזה זה מחייב לי את האשראי וקונה לי את הנעל? כיאילו הנעל תגיעה אליי במידה והוא מאשר את ההצעה?

  1. היי טליה, באסה אבל לא נורא. יש לך כמה אפשרויות. את יכולה למכור אותה בחזרה באמצעות סטוק אקס בעזרת המדריך הזה:
   https://www.instacopsneakers.com/how-to-sell-sneaker-on-stock-x/
   לחילופין את יכול להיכנס לאחת מהקבוצות בפייסבוק ולהציע את הנעל למכירה. תמורת מחיר הוגן יקנו אותה ממך בשמחה.
   דוגמא לקבוצות: Sneakers group Israel או SneakerHeads in Israel
   בהצלחה 🙂

 16. היי. תודה על המדריך. עזר לי מאוד
  כבר תקופה אני מציעה מחיר עבור נעל שהוא גבוהה וקרוב למחיר המכירה אבל אני רואה שהנעל נמכרת להצעות נמוכות ממני.
  איך זה אפשרי?

 17. במידה ואני מידה 41 בארץ , בדקתי בטבלה כי מידות נשים אני 9.5. אם אהבתי נעל של גברים שרשום US M, הטבלה הראתה לי ש9.5 נשים שווה ל8 גברים. אז אני לוקחת מידה US M-8?

  1. היי רחל, מאחר וסטוק אקס רק מקשר בין מוכרים לקונים, אין אפשרות החלפה של נעל למידה אחרת.
   יש לך כמה אפשרויות. את יכולה למכור אותה בחזרה באמצעות סטוק אקס בעזרת המדריך הזה:
   https://www.instacopsneakers.com/how-to-sell-sneaker-on-stock-x/
   לחילופין, את יכול להיכנס לאחת מהקבוצות בפייסבוק ולהציע את הנעל למכירה. תמורת מחיר הוגן יקנו אותה ממך בשמחה.
   דוגמא לקבוצות: Sneakers group Israel או SneakerHeads in Israel
   בהצלחה 🙂

 18. היי, הצעתי בסטוקאקס בbid הצעה לרכישת סניקרס שעומדת כבר שבועיים בסכום של 375$ והיא ההצעה הכי גבוה מאז, אני רואה כבר כמעט כל יום שיש מכירה של הנעל במחירים יותר נמוכים ממה שאני הצעתי כרגע הbids שלי עומד עדיין במקום הראשון במחיר הזה ובasks ההצעה במקום הראשון שעומדת למכירה יותר נמוכה מההצעה שלי אני לא מבין למה הנעל לא נמכרת לי,
  אשמח לקבל עזרה תודה רבה.

  1. (עדכון 9.3.2022) כרגע כל עניין הבידים תוקן ולא צריכה להיות בעיה להופיע ראשון ברשימה

   היי, מדובר בנושא די מורכב, ואיש לא באמת יודע את התשובה, אבל אני אנסה לפשט אותו כמה שאפשר.
   בעבר כל המחירים שהופיעו בסטוקס אקס היו זהים בכל העולם, אבל אז החברה ערכה מספר שינויים שבלבלו את כולם:
   1. מכירה על פי אזורים, כלומר סטוק אקס תתאים לקונה מוכר מהאזור שלו כדי לחסוך בעליות שילוח ומיסים.
   2. יש מדינות שבהם המחיר המוצג בעמוד המכירה (כפתור ירוק וכפתור אדום) כולל מיסים, ויש מדינות שבהם המחיר המוצג אינו כולל מיסים.
   מה המשמעות של אותם שינויים?
   1. מאחר ומדובר במודל של מכירה לפי אזורים, סטוק אקס מראש עורכת חישוב לקונה מה יהיה המחיר הסופי הזול ביותר עבורו, וזה המחיר שמוצג לו בכפתור הירוק והאדום.
   בתור מישהו שמציע Bid – אין לך אפשרות לדעת האם המחיר שהצעת הוא אכן הכי גבוה באופן גלובלי. יכול להיות שהוא הכי גבוה רק באיזור שלך, ולכן אתה רואה מכירות באיזורים אחרים במחירים נמוכים יותר.
   2. בעמוד המכירה הראשי, הסכום שאתה רואה בכפתור הירוק ובכפתור האדום כולל מיסים. לעומת זאת, הסכומים שמופיעים בהיסטוריית המכירות אינם כוללים מיסים. זו הסיבה להפרשים הגדולים במחירים.
   מה עושים?
   יש כאלו שגילו יחס קבוע של 0.77 בין הביד הכי גבוה למחיר שמוצג בכפתור האדום (ובאמת ברוב המקרים היחס הזה קיים). כלומר אם אתה רוצה להציע 100 דולר, אתה בעצם צריך להציע 100/0.77 שהם 129.87 דולר.
   סטוק אקס מעולם לא אישרו או הכחישו את המידע הזה, ואני מכיר אנשים שתפסו ביד גם עם דולר אחד יותר מהביד הכי גבוה, אז אני ממש לא ממליץ ללכת בגישה הזו.
   עד שיתקבל מידע אחר, כרגע צריך להתייחס אך ורק לסכום שמופיע בכפתור האדום, כלומר להציע קצת יותר מהסכום שמופיע שם, גם אם בעמודת ה-Bid אתה לא תופיע ראשון (שהרי אין לזה משמעות)
   מפה זה רק לחכות בסבלנות.

 19. היי רציתי לדעת אם יש אפשרות להחזיר את הנעל הזמנתי מידה לא נכונה והייתי רוצה להחזיר להם אותה ולקבל החזר כספי או את המדיה נכונה אין אפשרות כזאת?

  1. היי, מאחר וסטוק אקס הוא אתר שרק מקשר בין קונים למוכרים, אין אפשרות החזרה.
   יחד עם זאת, תמיד ניתן למכור את הנעל בחזרה באמצעות המדריך: כיצד למכור סניקרס באמצעות סטוק אקס
   https://www.instacopsneakers.com/how-to-sell-sneaker-on-stock-x/

   או לנסות למכור באחת הקבוצות בפייסבוק, בטוח שיש משהו שישמח לרכוש את הנעל במחיר הוגן
   בהצלחה 🙂

 20. היי….יש משהו שאני לא מבין. נתתי הצעה לנעליים הכי גבוהה מכולם ועדיין אני רואה שהיא נמכרת לאנשים במחיר יותר נמוך ממה שאני הצעתי..איך זה יכול להיות? נתתי הצעה של 360 דולר לנעל של ייזי והיום היא נמכרה מספר פעמים במחיר של 310.

  1. היי. אתה רואה מחירים נמוכים כסטוק אקס מציגה את המחיר באופן שונה בכל העולם. באזור שלנו המחיר כולל מיסים, בעוד בארצות הברית למשל, המחיר אינו כולל מיסים ומוצג למוכר רק בשלב האחרון של תהליך הרכישה.
   סטוק אקס מתאימה לך את המוכר שנמצא באזור שלך, כדי שסך הרכישה היה הזול ביותר עבורך. אז אין לך מה להסתכל בהיסטוריית המחירים, כי המידע שם לא רלוונטי אליך, פשוט תתעלם ממנו ותדע שבאזור שרלוונטי אליך, ההצעה שלך היא הטובה ביותר.

 21. היי, יש לי כמה שאלות ואשמח לעזרה(:
  1. אם בארץ אני מידה 43, איזה מידה אני צריך לקחת שאני קונה נעל בסטוק איקס? (Air force 1 low 5 on it)
  2. מה זאת אומרת שכתוב לי ליד הנעל SP?

  תודה רבה(:

 22. היי אהבתי מאוד את המדריך זה עזר לי מאוד אבל אם הנעל עולה למשל 60 דולר ואני מטעין ויזה עם 240 שקל אז אני יכול לקנות עם הכרטיס שיש בו כסף ישראלי וזה אוטומטית יחליף לדולר או שאני צריך לעשות משהו אחר???

  1. היי אילן, קודם כל תודה. בדרך כלל, אם אין הגדרה ספיצית בכרטיס האשראי לחיוב בדולרים, אז כאשר מתקבל חיוב בדולרים, חברת האשראי או הבנק ממירים אוטומטית לשקלים, אבל נראה לי שזו שאלה שאתה צריך להפנות לחברת כרטיס האשראי שלך, היא תדע לענות לך את התשובה המדוייקת ביותר.

  1. היי שני, אין בעיה לבטל הצעת מחיר, נכנסים לאזור האישי באתר, לוחצים על לשונית Buying, בוחרים בנעל שאנחנו רוצים למחוק את הצעת המחיר שלה, גוללים ימינה עד לאייקון של הפח זבל, ואז לוחצים עליו.

 23. היי
  הבאתי את ההצעת מחיר הכי גבוה על נעל כלשהי,
  בנתיים אף מוכר עוד לא אישר אותה
  איך זה הגיוני שבהסטוריית ההזמנות של הנעל יש אנשים שקנו אותה כבר? במחיר קצת יותר גבוה מזה שהצעתי, אבל בלי שהעלו את ההצעת מחיר. וגם אם כן – בכמה דולרים בודדים, והם קנו תוך כמה שעות. איך זה הגיוני?

  1. היי. זה מאוד הגיוני. הסיבה היא שהמחירים שמוצגים בהיסטוריית המכירות אינם כוללים מיסים, ולכן נראים נמוכים יותר ממה שהם באמת. אנחנו בעצם לא רואים את המחיר האמיתי שאותו המוכר שילם, ולכן יכול להיות שנראה שההצעה שלו גבוהה משלך רק בדולרים בודדים, אבל בפועל עם המיסים, ההצעה שלו גבוה בהרבה. בנוסף, סטוק אקס מקשרים בין מוכרים לקונים על פי האזור הגיאוגפי, בעוד בהיסטוריית ההזמנות רואים רכישות מכל העולם, ולכן זה בכלל לא רלוונטי אלינו. הדרך הכי נכונה היא להישען על המחירים של Highest Bid ו-Lowest Ask. לאחר מכן להציע מחיר שהוא סביר, ולהמתין שהיה משהו שיהיה מוכן למכור לנו במחיר הזה.

 24. היי
  אישרו את ההזמנה שלי לפני שבועיים, כרגע לפי האפליקציה הנעל בבדיקת איכות אצל החברה, בנתיים קיבלתי מייל שההזמנה שלי מושהית, ואולי יאלצו לבטל אותה. מה זה אומר? הנעל מזויפת? ישלחו לי חדשה/יחזירו לי את הכסף?

  1. היי, לצערי זה עלול לקרות אבל אל דאגה, כל הכסף ששולם מעבר יתקבל בחזרה. במקרה כזה קודם כל שלמו את המיסים כדי לקבל את החבילה, ואז תפנו לשירות הלקוחות של סטוק אקס עם הקבלה ותקבלו החזר כספי. עד היום לא היה מקרה אחד שבו משהו שילם מיסים נוספים, הציג קבלה שמאשרת את זה, ולא זוכה מיידית מסטוק אקס. תוכלו להיעזר במדריך – כיצד ליצור קשר עם שירות הלקוחות של סטוק אקס: https://www.instacopsneakers.com/stockx-contact-customer-service/

 25. היי אני מעוניין להזמים פעם ראשונה מהם אבל חושש שאני יצטרך לשלם מכס או מע"מ בארץ שהחבילה תגיע לארץ
  אשמח לתגובה

  1. היי, הזמנות מסטוק אקס כוללות כבר את כל המיסים מראש ואין עלויות נוספות כאשר החבילה מגיעה לארץ. במקרים הנדירים שבהם שליחים דרשו תשלום עבור החבילה, סטוק אקס החזירה את הכסף ללקוח לאחר הצגת קבלה.

  1. היי דני, הזמנות מסטוק אקס כוללות כבר את כל המיסים מראש ואין עלויות נוספות כאשר החבילה מגיעה לארץ. במקרים הנדירים שבהם שליחים דרשו תשלום עבור החבילה, סטוק אקס החזירה את הכסף ללקוח לאחר הצגת קבלה.

 26. אני רוצה להזמין פעם ראשונה נעל וחושש שאחרי שאני ישלם נגיד על הנעל משלוח ומ"ס נגיד 800 שקל אז אחרי שזה יגיע לארץ אני יתבקש לשלם מהדואר או משהו עוד איזה 200 או 100 שקל על החבילה

  1. היי דני, הזמנות מסטוק אקס כוללות כבר את כל המיסים מראש ואין עלויות נוספות כאשר החבילה מגיעה לארץ. במקרים נדירים שבהם שליחים דרשו תשלום עבור החבילה, סטוק אקס החזירה את הכסף ללקוח לאחר הצגת קבלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *