מנהלת את העולם: חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה

תרבות הפופ תמיד הייתה חלק מרכזי מהדי.אן.אי של אדידס. למרות דחיפה בלתי פוסקת לקידמה טכנולוגית והתמקדות בביצועי הספורטאים, שלושת הפסים תמיד יהיו מזוהים עם עולם ההיפ-הופ, הרבה יותר מכל מותג אחר. החתמה של ביונסה, כוכבת הפופ הגדולה ביותר שפועלת היום, היא עוד צעד באותו שביל, ותוספת כוח אדירה למותג ייזי (YEEZY) של קניה ווסט. עם החוזה החדש בין אדידס לביונסה, החברה מבטיחה שהיא תמשיך לשלוט בתרבות הפופ ואופנת הרחוב עוד שנים קדימה.

חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה | השליטה הבלתי מעורערת של תרבות הפופ
חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה | השליטה הבלתי מעורערת של תרבות הפופ

חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה

החתמה של ביונסה לא דומה לחוזה שיש ל-אדידס עם קיילי ג'אנר או לחוזה בין פומה לקארה דלווין. לא מדובר פה בפרזנטורית שמצטלמת לכמה תמונות יח״צ ומדקלמת קלישאות פמיניסטיות לעיתונאים, אלא כוכבת ענק שחוברת לאדידס עם המותג הפרטי שלה. בשנת 2016 ביונסה השיקה את אייבי פארק (Ivy Park), מותג הלבשת הספורט שלה, וכנראה שלמרות הפופולאריות הגדולה של הזמרת, עד עכשיו הוא לא ממש התרומם. הפעם הקולקציה של ביונסה תצא תחת המטרייה של אדידס, זה אומר שאייבי פארק תהנה ממערך ההפצה והשיווק המפלצתי שלה.

ביונסה בקמפיין למותג הפרטי שלה: אייבי פארק | חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה
ביונסה בקמפיין למותג הפרטי שלה: אייבי פארק | חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה

ליין של נעליים משלה

באדידס מבטיחים שבדומה ל-ייזי של קניה ווסט, גם לביונסה תצא נעל בחותמת אישית, וכמובן קולקציית ביגוד משלימה. התרגלנו לראות נשים מקבלות קמפיינים בחברות הספורט הגדולות, אבל זה ממש לא עניין של מה בכך שאשה מקבלת ליין משלה. רוב הפרזנטורים, ובמיוחד הספורטאים הם גברים. באדידס מרגישים שביונסה היא האישיות הנכונה למשימה וכמובן שהם צודקים. ביונסה תמיד ידעה להיות אמנית של ניגודים, מיינסטרים ופורצת דרך, אשת איש ופמיניסטית לוחמת, ואם כל זה לא מספיק, היא חכמה, יפה, סקסית ואשת עסקים מבריקה.

דמות נשית חזקה | חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה
דמות נשית חזקה | חוזה שותפות ענק בין אדידס לביונסה

ביונסה כבר הגיבה שמבחינתה מדובר בשותפות לכל החיים, ואם אדידס תאפשר לה את החופש היצירתי עם המותג הפרטי שלה, השמיים הם הגבול. עוד מוקדם לקבוע האם באמת מדובר בשיתוף פעולה שיגווע עם הזמן, או במותג שיצמיח חיים משל עצמו. מה שבטוח הוא שיש פה לראשונה הצהרת כוונות ממשית, ופתח לעוד דמויות נשיות חזקות שיובילו את עסקי הסניקרס בשנים הבאות.

InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *