אייר ג'ורדן 4 What The: מוגזמת כמו עוגה של קרין גורן

סדרת What The של נייקי פחות מוכרת בארץ, אבל היא להיט עצום בחו"ל. הסדרה מלקטת צבעים והדפסים מדגמי עבר ויוצרת מתוכם דגם אחד חדש. אפשר לקרוא לזה יצירתיות או עצלנות, תלוי כמה ביקורתים קמנו הבוקר. בכל מקרה סניקרהדס מטורפים על סדרת What The מאחר והיא כוללת דגמים צבעוניים, מטורללים וחסרי מודעות עצמית. ה-אייר ג'ורדן 4 What The היא הדגם החדש מתוך הסדרה והיא דומה לעוגה של קרין גורן, נעל מוגזמת שמורכבת מארבע קלאסיקות מסוכרות ואהובות.

אייר ג'ורדן 4 What The

ארבע קלאסיקות אהובות: אייר ג'ורדן 4 What The
ארבע קלאסיקות אהובות: אייר ג'ורדן 4 What The

צעקנית ורועשת

הסדרה החלה ב-2007 עם הנייקי SB ומשם עברה לכדורסל. היום היא כבר הגיעה לדגמי ריצה, טניס כדורגל וכמובן ללייפסטייל. עם השנים היא הפכה לאחת מהסדרות המבוקשות והלעוסות בנייקי. זה לא נעליים ללכת איתם לעבודה או חתונה, הצעקניות והרעש הויזואלי שהן יוצרות, הופכות אותן למתאימות יותר לאספנים, או אם העיסוק שלכם בחיים הוא אמני קרקס.

מטורפים על הסדרה: אייר ג'ורדן 4 What The
מטורפים על הסדרה: אייר ג'ורדן 4 What The

מסלול יציב ובטוח

בדומה ל-ג'ורדן לגאסי 312 יש פה הליכה על מסלול יציב ובטוח. אבל בעוד בלאגסי נלקחו בעיקר אלמנטיים עיצוביים, פה השימוש העיקרי הוא בצבעים והדפסים. השמועות לגבי הנעל החדשה נפוצו עוד בתחילת השנה, תמונות מוקדמות הראו נעל אחת שחורה ונעל אחת לבנה, עניין שיצר הרבה באזז והתרגשות סביבן. בסופו של דבר, שתי הנעליים יצאו בצבע לבן בלבד, עניין שצינן קצת את ההתלהבות אבל החזיר אותה בדרכים אחרות.

אפשר ללכת ברחוב

שנת 2019 היא ללא ספק שנת הג'ורדן 4. הנעל יצאה בדיוק לפני שלושים שנה והפכה לאחת האהובות ביותר מכל השושלת. מתוך הסדרה המהוללת, ארבעה דגמי OG הפכו לאבני יסוד עם השנים (White Cement, Military Blue ,Fire Red ,Black Cement). הג'ורדן 4 What The לוקחת את ארבעת הדגמים האלו ומשלבת אותם לדגם אחד, אבל היא עושה את זה בעדינות מאוד לא אופיינית שהופכת את הנעל למשהו שאפשר ללכת איתו ברחוב.

שנת הג'ורדן 4
שנת הג'ורדן 4

עור איכותי ונייקי אייר

אחרי שבמשך שנים נייקי הורידה את איכות החומרים של סדרת האייר ג'ורדן, הפעם היא חזרה להשתמש בעור איכותי (בדומה ל-Shattered Backboard) כזה שממש מתקמט אם נוגעים בו, וזה מראה שהנעל יוצרה באיכות גבוהה. בנוסף, סניקרהדס מתים על ג'ורדנס שיוצאות עם הכיתוב "נייקי אייר" מאחורה, פשוט כי כך יצאו הדגמים המקוריים לפני שהוחלפו ללוגו הג'אמפמן. הנעל החדשה לא מפספסת את ההזדמנות ללחוץ גם על הכפתור הזה.

 נוחה לשם שינוי: אייר ג׳ורדן 4 What The
נוחה לשם שינוי: אייר ג׳ורדן 4 What The

עוד שני פרטים אחרונים הם שעל כל קצה שרוך מופיעות הספרות של הדגם המקורי, ועם הנעליים מגיעים שני זוגות שרוכים, לבן ושחור. הנעל עתידה לצאת בתאריך ב-23 לנובמבר בהשקה כללית ובמידות שמתאימות לכל המשפחה. מחיר הריטייל לא זול, אבל פחות ממה שהתרגלנו לראות מנעלי ג'ורדן באיכות כזו, 220$. כרגע היא נסחרת באתר סטוק אקס במחיר ממוצע של 270$.

עם הכיתוב נייקי אייר מאחורה | אייר ג׳ורדן 4 What The
עם הכיתוב נייקי אייר מאחורה | אייר ג׳ורדן 4 What The
אייר ג׳ורדן 4 What The
אייר ג׳ורדן 4 What The
InstacopSneakers

2 thoughts on “אייר ג'ורדן 4 What The: מוגזמת כמו עוגה של קרין גורן”

    1. תודה רבה! אומנם לקרוא לזה ריצה היום זה בדיחה, אבל ב-2013 יצאה חבילה שנקראת What The Max Pack והיא הכילה את האייר מקס 90 הייפרפיוז, האייר מקס 95 BB והאייר מקס 2012. כולן שווקו במקור כנעלי ריצה, היום הן כמובן לייפסטייל פר אקסלנס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *