אסיקס טייגר ג'ל סאגה: כדורים יפנים פורחים באויר

קשה להישאר רציניים כאשר מביטים ב-אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה, נעל שנוצרה כדי להעלות לכם חיוך על הפנים. הנעל הצבעונית היא שיתוף פעולה בלעדי של החנות הבריטית ?Size עם חברת אסיקס.

אסיקס טייגר ג'ל סאגה

ההשראה לעיצוב של הנעל הגיעה מיפן. באזור סאגה פרפקטשור (Saga-Prefecture) מתקיים כל שנה פסטיבל בלונים מסורתי בשם בלון פיאסטה (Balloon Fiesta). לפסטיבל מגיעים התושבים המקומיים ואלפי תיירים מכל העולם כדי לצפות במופע הבלונים הפורחים, שהוא גם אחד מאירועי ספורט האויר הגדולים באסיה.

קשה להישאר רציניים, אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה - קרדיט: ?Size
קשה להישאר רציניים, אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה – קרדיט: ?Size

תחרות קליעות מהאוויר

מלבד צפייה בכדורים פורחים, האטרקציה המרכזית היא תחרות קליעות כל כך מוזרה שרק יפנים יכלו לחשוב עליה. נבחרות מכל העולם מוזמנות לרחף עם הכדור הפורח מעל מטרות ענק המסומנות בקרקע, ולזרוק מן פחית עטופה בסרט למרכז המטרה. אין לי מושג למה שאנשים ירצו להתחרות בכזה דבר, אבל לפי הסרטון למטה נראה שהקהל בסך הכול די נהנה שם.

ה- אסיקס טייגר ג'ל סאגה היא שיתוף הפעולה השלישי של האתר ?Size עם חברת אסיקס. קדמו לה שיתופים פעולה מוצלחים עם ה-אסיקס ג'ל לייט 36 Views שיצאה בפברואר 2018, וה-אסיקס ג'ל לייט Purp Fect שיצאה ב-2015.

השראה מכפפות ובלונים

בדומה לשת"פ בין ואנס לנאס"א, גם אסיקס ו-?Size השקיעו בפרטים הקטנים והנעל באמת מתכתבת עם החומרים והצבעים של כדורים פורחים. ההדפס המשובץ נלקח מבד ריפסטופ (RipStop) שממנו מכינים את המעטפת של הכדור פורח. הגפה היא בצבע שחור ועשוי מסוויד. ההשראה לצבעים ולחומרים הגיעו מטייסי כדורים פורחים שהיו לובשים כפפות שחורות מבד כדי לא להישרף מהחום של המבער. הכיתוב GELSAGA מופיע בחלק האחורי של האפר בקולורווי הצבעוני, ולבסוף ברפידה הפנימית יש ציורים חמודים של כדורים פורחים.

ההשקה הרשמית של ה-אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה תהיה ב-17.11.2018, המחיר קצת פחות שמח: £90

מהחומר ממנו מכינים כדור פורח, אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה - קרדיט: ?Size
מהחומר ממנו מכינים כדור פורח, אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה – קרדיט: ?Size
בלונים גם ברפידה הפנימית - קרדיט: ?Size
בלונים גם ברפידה הפנימית – קרדיט: ?Size
גם הכיתוב צבעוני, אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה - קרדיט: ?Size
גם הכיתוב צבעוני, אסיקס טייגר ג'ל סאגה בלון פיאסטה – קרדיט: ?Size
על רקע בלון פיאסטה - קרדיט: ?Size
על רקע בלון פיאסטה – קרדיט: ?Size
InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *