רגאטון בצבע מוקה באד באני: Bad Bunny x adidas Forum

זה שאתה עושה מוזיקה מחורבנת לא אומר שאתה לא יכול לעצב נעליים יפות, את זה כבר למדנו מטראוויס סקוט. עוד דבר שסקוט לימד אותנו הוא שהייפ הוא האנטי-חומר של סטייל, ושאם יש לך מיליוני מעריצים ברחבי העולם, הם יהיו מוכנים מוכנים לפרק את המשכורת החודשית שלהם, רק כדי להיראות כמו כולם. עכשיו הגיע התור של של אדידס ו-באד באני להפוך הייפ לכסף עם הקולב החדש והמוצלח – Bad Bunny x adidas Forum.

Bad Bunny x adidas Forum

אדידס פורום ובאד באני: Bad Bunny x adidas Forum

זה לא סוד שההייפ סביב אדידס בירידה כבר תקופה ארוכה. ההשקות של ה-ייזי האחרונות כבר לא סולד אאוט ו-קניה ווסט עבר לעיצובים אקסצנטריים שאולי טובים לאינסטגרם אבל רעים למכירות. ההימור על ביונסה ומותג ה-Ivy Park עדיין לא מוכיח את עצמו, ומנגד נראה שנייקי עושה הכל נכון ורק מגבירה את הפער בין המתחרות הגדולות. אפילו פומה, שהייתה המתחרה הגדולה של אדידס הרבה לפני נייקי, הצליחה להטיל פצצה ולהחתים כוכב בסדר הגודל של ניימאר.

פאן פאקט: לאחרונה ביונסה איחלה יום הולדת שמח לבאד באני בצוויצר, האם זה בעקבות קשר עמוק ואמיתי שנקרם בין השניים, או תרגיל שיווקי שנועד לקדם את שיתוף הפעולה הראשון של באד באני עם החברה המשותפת?

באקלים הזה ברור שאדידס חיפשה את מפלצת ההייפ שלה. באד באני שייך לאמני רגאטון כמו ג'יי באלווין ו-Daddy Yankee שאני מפחד לחפש ביוטיוב כי האלגוריתם יזהה אותי כטנייג'ר עם בלונים באף והוא עלול להתחיל להמליץ עליהם. מהמעט שהאוזניים הצליחו לסבול, מדובר במטחנת צפיות ביוטיוב שהפכה רשמית לפסקול הרשמי שבוקע מטלפונים של ילדי טיק-טוק בקו 5.

Bad Bunny x adidas Forum
Bad Bunny x adidas Forum

בוכטות של כסף

פעם העולם עצר לחגוג מיליארד צפיות ביוטיוב לשיר המאוס Gangnam Style. היום כל פלוץ של באד באני מגיע למאות מיליוני צפיות, ויש לו גם כמה שחצו בקלילות את המיליארד. בין אם מדובר בחוות קליקבייט בהודו או משתמשים אמיתיים, באד באני הוא כוח עולה שקשה להתעלם ממנו. אדידס יכולה לבלבל את הבייצים עד מחר על ערכים משותפים, יצירתיות וביטוי אישי, אבל באד באני נבחר כי הוא מביא טונות של אנשים ובוכטות של כסף.

מאז שהייתי ילד אהבתי סניקרס. הן היו פריט חיוני בסטייל שרציתי להציג באותו היום. הייתי יוצא עם חברים שלי והיינו שואלים אחד את השני, איזה סניקרס אתה מתכוון לנעול? באותו זמן היינו מדברים על הסניקרס שחלמנו שיהיה לנו יום אחד. זה משהו שמגדיר אותך ובאותו הזמן מחבר אנשים ביחד. בסופו של דבר זה מה שמלווה אותך ומוסיף לסטייל שלך ביום נתון. זה מרגיש מדהים לדעת שהצעד הבא יהיה סניקרס משלי.

Bad Bunny
Bad Bunny x adidas Forum

יותר קולבים, יותר עיצובים

התמה העיצובית סביב הקולב לוקחת השראה מכוס הקפה הראשונה שבאד באני שותה בבוקר (The First Café). היא מלאה בפרטים קטנים ונראית לפחות בתמונות כמושקעת במיוחד ובאיכות גבוהה. הגפה העליונה עשויה משילוב של עור פרימיום וסוויד, רצועת הולקרו הפשוטה של הפורום שודרגה לאבזם באקל מבד, ומהדורת ה-Friends & Family פשוט פסיכית – היא מגיעה בשק קפה ענק שבתוכו חבילת קפה, תרמוס, מאג, קרש סקייט, לשון כפולה שניתנת להסרה ושני זוגות שרוכים.

גם אם אני לעולם לא אקשיב למוזיקה של באד באני, ואני לעולם לא אקשיב לה, אני חושב שהוא עשה עבודה מעולה עם ה-Bad Bunny x adidas Forum. הפרטים, החומרים ושילובי הצבעים, הכל עובד ומושך את העין לכיוון הנעל. בכלל חסר לי יותר טייקים על ה-אדידס הפורום, יותר קולבים ויותר עיצובים. טוב שאדידס מחזירה אותה למרכז הבמה, וטוב שהיא נותנת לאמנים פופולארים את האפשרות להציג אותה לדורות חדשים.

ה-Bad Bunny x adidas Forum החדשה תצא ב-17.3 באתר הרשמי של אדידס. תניחו תפילין.

InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *