אייר פורס 1 לואי ויטון: יצירת אמנות או עוד בור שנחפר בתרבות

הייטרים עיצרו! פאשניסטות תירגעו! סניקרהדס…אתם יכולים להמשיך לגלול, ה-אייר פורס 1 לואי ויטון לא באמת אמורה לעניין אתכם.

אייר פורס 1 לואי ויטון: יצירת אמנות או עוד בור שנחפר בתרבות

פעם זה היה קורה אחת לליקוי חמה, היום זה בקצב שבו אנשים שואלים איך מבטלים הזמנה. אומרים שזה קולב בין נייקי ללואי ויטון, אבל מבט מהיר מראה שזו פשוט אייר פורס 1 אוף ווייט לפנתאון. סווש עם מונוגמה, הייפ שמבוסס על לוגו, עוד לא מדובר על תעשיית המוות של וירג'יל אבלו. על הדגם הזה הוא באמת עבד, ואפילו הספיק להיות מוצג בתצוגה האחרונה של קיץ 21.

אז מה יש לנו כאן, אייר פורס עם הלווטיקה, פעמיים המילה אייר, שרוכים בצרפתית, לואי ויטון על הלשון, סה"כ הכל נראה איכותי עם בד עסיסי. קצת טאקי, מעט קלאס, ובעיקר גס עם פוזה של ערס. ויש גם מזוודה, כתומה, או שזה בכלל קופסא של נייקי מעור של פרה. אומרים שיצאו רק 200 יחידות, מכירה פומבית, הכנסות שיתרמו למלגת אופנה לשחורים, איכשהו בסוף היא תופיע בכל פרופיל של סלבריטאים, ראפרים, וילדי כאפות עשירים.

לואי ויטון-טראוויס-פרגמנט-סופרים-ייזי-יוניון-סקאיי-אמבוש, מה יהיה הקולב הבא? במסווה של איכותי, נותנים לנו עיצוב עולם שלישי. קנבס, תבליטים, סימן קריאה ומשבצות של קיפי, בסוף הכל יוצא קריפי. המומחים מדברים על 20K צפונה, כי ככה זה שטיטאנים נפגשים, לא ברור אם זו יצירת אמנות או עוד בור שנחפר בתרבות.

בסוף כולנו סאקרים של מותגים, לוגו הוא הדת וכולנו מאמינים, בלינג בלינג כדי להתבלט מהסביבה, אלפי שקלים כדי לקבל קצת אהבה. אין יותר מעמדות, אצולה ופועלים, היום זה רק עשירים ועניים. משכורת חודשית על זוג נעליים, תקראו לזה קולב והיא שווה פי שתיים. איפה העיצוב, הטכנולוגיה, הטעם האישי? רק שלא יחשבו שאני מוזר וטיפשי.

"הכל הולך לתרומה, אחנו בעד מיעוטים", בולשיט! אז למה אתם פאקינג כל כך עשירים? איך תאגיד שמחזיק סדנאות יזע במזרח הרחוק, מבטיח לעולם עתיד שיוויוני ומתוק. המוצר בנאלי, הסיפור בינוני ובכל זאת שכנעתם חצי עולם שתיק שווה למבורגיני. אנשים מטומטמים, משקיעים בחפצים וחדר כושר, בתקווה שזה ייתן להם קצת אושר.

Nike x Louis Vuitton Air Force 1

מחיר התחלה: 2,000$ | כמות זוגות: 200 | מכירה פומבית דרך סאות'ביז החל מה-26 לינואר עד ה-8 בפברואר

InstacopSneakers

3 thoughts on “אייר פורס 1 לואי ויטון: יצירת אמנות או עוד בור שנחפר בתרבות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *