סדרת ואנס בלר: זהירות – לא לסובלים מורטיגו!

הכוונה – נעל שתמחיש את הדינאמיות, התנועתיות והתזוזיות של ואנס. התוצאה – סחרחורת. זו הדרך הכי טובה שמצאתי לתאר את סדרת ואנס בלר (Vans Blur), סניקרס שיש להרחיק מאנשים שסובלים מורטיגו או תזוזות של קריסטלים באוזן.

להרחיק מאנשים שסובלים מורטיגו, סדרת ואנס בלור, קרדיט: ואנס
להרחיק מאנשים שסובלים מורטיגו, סדרת ואנס בלור, קרדיט: ואנס

סדרת ואנס בלר

לקראת האביב המתקרב, ואנס החליטה לקחת את דפוס הדמקה האיקוני שלה ולתת לו טוויסט קטן, מין סוג של מריחה מטושטשת שיוצרת אפקט של טריפ מסוחרר. טוב לאנשים שרוצים להפנט את החברים שלהם או סתם לחובבי בחילות.

נראה שעם סדרת הואנס בלר החברה לא רצתה לקחת סיכונים ובחרה את הסניקרס הפופולאריות ביותר שלה, ה-ואנס אות'נטיק, ה-סליפ און ה-אולד סקול וה-Sk8-Hi. המראה של כולן הוא אחיד, משבצות שחור/לבן כאשר רק האפקטים של המריחה מופיעים במקומות שונים. באות'נטיק למשל הטשטוש מגיע בחלק הקדמי, באולד סקול וב-Sk8-Hi בחלק האחורי.

הדמקה של ואנס

הדמקה היא ההדפס המוכר ביותר של ואנס. היא יצאה לראשונה ב-1977 על דגם ה-סליפ און ועם השנים הפכה לפופולארית בקרב רוכבי סקייטבורד, BMX, גולשי גלים, אמנים וכל מי שרצה להיות מזוהה עם החופש ורוח היצירתיות שהחברה כה מקדשת.

זו לא הפעם הראשונה שהחברה משחקת עם הדפס הדמקה. לי זה הזכיר מאוד את סדרת ה-ואנס ורטיגו שיצאה בנובמבר 2018 ושיחקה על אותו רעיון. ההבדל הוא שבסדרת הורטיגו היה מדובר בשיתוף פעולה של ואנס עם בוטיק האופנה END ואילו במקרה הזו הסדרה יוצאת תחת ואנס בלבד.

המשמעות היא זמינות ומחירים טובים יותר, ואכן כל הדגמים כבר קיימים באתר של החברה. כרגיל לואנס, התמחור יחסית נוח, בין 60$-70$.

סדרת ואנס ורטיגו, סליפ און - קרדיט: ואנס
סדרת ואנס ורטיגו, סליפ און – קרדיט: ואנס

לרוץ ממש מהר

אם הרעיון הפסיכדלי הזה יצליח, ואנס תרחיב אותו לעוד דגמים וכמובן תוציא אותו בהדפסים וצבעים נוספים. החברה הצליחה בעבר עם סדרות הרבה יותר מוזרות, כך שאין סיבה שסדרת הואנס בלר לא תזכה להצלחה דומה. אז למי שאהב את האפקט המטושטש יש שתי אפשרויות, לקנות את הסניקרס החדשות או לקנות ואנס דמקה רגילות וללכת איתן ממש מהר.

InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *