איפה קונים ייזי? רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט – מדריך

בעוד אלף שנה היסטוריונים יחקרו איזה סניקרס היו הכי מזוהות עם התקופה הנוכחית והמסקנה שלהם תהיה אדידס ייזי. הסיבה היא שכמעט כל שאר הדגמים שנמכרים היום, עוצבו בעשורים הקודמים, או שהם בהשראת דגמים מאותם שנים. קניה ווסט לעומת זאת, החליט שהוא רוצה להתחיל הכל מאפס. מהפכן כדרכו, הוא בחר לעצב משהו חדש, לא ללכת אחרי טרנדים אלא לייצר אחד בעצמו. אז כדי להבין איך גם אתם יכולים להשיג נעלי אדידס ייזי, מוזמנים לקרוא את המדריך: איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט.

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט
adidas Yeezy Boost 350 V2 Black Red

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט

אפשר לקשר את העיצוב של האדידס ייזי איכשהו לנעלי נוודים, ויש דגמים מסויימים שנשענים על טרנדים משנות התשעים, אבל זה יהיה סתם קטנוני. בשנים האחרונות הייזי היא המהפכה העיצובית הגדולה ביותר בעולם הסניקרס. התוצאה היא שגדל היום דור חדש שמכיר רק אדידס ייזי, אלו הנעליים שהוא מזדהה איתן, והן מייצגות הכי טוב את מה שהוא מאמין בו.

החדשות הרעות הן שעדיין קשה להשיג אדידס ייזי, החדשות הטובות הן שקל יותר להשיג אותן מבעבר. קולקציית הסניקרס של קניה ווסט התחילה בכלל בנייקי. רק אחרי מריבה תקשורתית גדולה, הוא החליט לעבור למתחרה הגדולה – אדידס. למעשה זה לא היה מוגזם לטעון שנייקי היא זו שיצרה את ההצלחה הגדולה של האדידס ייזי, ועד היום היא מצטערת על קלות הדעת שבה היא שחררה את קניה ווסט.

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט
adidas Yeezy SlidePure

נעלי איזי בכמות מוגבלת

בתור אדריכל טרנדים ממולח, ווסט ייצר מהאדידס איזי הראשונות כמויות מאוד מוגבלות, וחילק אותן בעיקר לחברים ומשפחה שיעלו תמונות שלהן לרשתות החברתיות. גישת הלימיטד יצרה הייפ עצום שהפך מייד את האיזי לנעליים סופר מבוקשת. במשך כמה שנים אדידס מכרה ייזי בכמויות מאוד מוגבלות, שגרמו למחירים שלה להרקיע שחקים. בשנת 2018 אדידס וקניה ווסט הגיעו למסקנה שהביקוש בשיאו ואפשר להתחיל להרוויח גם הרבה כסף. הם הוסיפו עוד כמה דגמים, התחילו להשיק דרופים לעיתים יותר תקופות והעלו מעט את המחיר של כל זוג.

מה זה דרופ? – דרופ הוא השקה של סניקרס בכמות מוגבלת ובמועד ידוע מראש. בדרך כלל בדרופים הביקוש הגדול ולכן המכירה מסתיימת בתוך שניות בודדות. בנוסף ללקוחות תמימים שרוצים את הסניקרס לעצמם, דרופים מושכים אליהם ריסלרים שקונים כמות גדולה של סניקרס כדי למכור אותן ברווח בשוק הריסייל. את הסניקרס שהם קנו בדרופ ניתן למצוא באתרי הריסייל כמו סטוק אקס, איביי ו-גואט

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט
adidas Yeezy Foam RNNR Ochre

נכון להיום האדידס ייזי עדיין מושקת במתכונת של דרופ, אבל יש הרבה יותר דרופים, וכמות גדולה יותר של דגמים בכל דרופ. התוצאה שדגמים מבוקשים עדיין נחטפים והמכירה שלהם מסתיימת בתוך שניות בודדות. יחד עם זאת, יש דגמים פחות מבוקשים שעוד נשארים באתר לזמן קצר, ואם תהיו מספיק מהירים תוכלו להשיג אותם במחירי ריטייל.

החנויות היחידות בארץ שמושקות אצלן דרופים של אדידס ייזי הן סניקרבוקס TLV, נוט פור סייל, פקטורי 54 והאתר הרשמי של אדידס ישראל. פשוט תעקבו אחרי עמודי האינסטגרם שלהן, כדי להשאיר לכם סיכוי להשיג ייזי במחיר ריטייל.

adidas Yeezy Boost 700 Wave Runner Solid Grey

מה עושה מי שלא הצליח להשיג ייזי במחיר ריטייל?

כל מי שלא הצליח להשיג ייזי במחיר ריטייל, או לא רוצה לחכות למועד ההשקה של הדרופ הבא, יכול פשוט להיכנס לאחד מאתרי הריסייל ולרכוש לעצמו הזוג. למעשה רוב האנשים קונים את הייזי שלהם באופן הזה. אתרי ריסייל מציעים היום חווית רכישה פשוטה וזריזה. לא צריך להבין שום דבר, או להתסבך עם מונחים מפוצצים. פשוט נכנסים,בוחרים דגם, מידה, והנעל נשלחת אליכם עד פתח הבית, כולל עלויות משלוח ומיסים נוספים.

מהו אתר הריסייל המומלץ לרכישת אדידס YEZZY?

האתר המומלץ ביותר לרכישת אדידס ייזי, וסניקרס באופן כללי הוא סטוק אקס. מדובר בשירות שמקשר בין מוכרים לקונים, כאשר צוות מומחים מבצע בדיקת אותנטיות לכל זוג שנמכר דרכו, כדי לוודא לוודא שתקבלו רק סניקרס מקוריות. תהליך הרכישה הוא ברור ופשוט ובכל מקרה של בעיה, האתר מפעיל מערך שירות לקוחות שפעיל 7 ימים בשבוע, כדי שתוכלו ליצור עימו קשר מתי שתרצו. בכל מקרה שבו תפנו לשירות הלקוחות לא בזמני הפעילות, האתר מבטיח להחזיר לכם תשובה בתוך 24 שעות.

adidas Yeezy 500 Taupe Light

איפה קונים ייזי: כיצד רוכשים אדידס ייזי באמצעות סטוק אקס?

בסטוק אקס יש המון מידע וכלים שיכולים לעזור לכם להבין כמה אתם אמורים לשלם עבור נעלי ה-איזיז שלכם, אבל לכל מי שלא רוצה להסתבך, פשוט תעקבו אחרי השלבים במדריך. בסופו של דבר, תוך כמה צעדים פשוטים, תגלו כמה פשוט וקל להזמין אדידס ייזי באמצעות סטוק אקס.

ראשית נכנסים לאתר של סטוק אקס באמצעות >> הקישור הזה. בשורת החיפוש רושמים את הדגם שרוצים לרכוש – אתם יכולים פשוט לרשום YEEZY BOOST והאתר כבר יתחיל להציע לכם דגמים. מאחר והדגמים של אדידס ייזי בוסט עלולים להיות דומים בגוונים שלהם, הקפידו להסתמך אך ורק על השם של הדגם ולא על התמונה. לצורך הדוגמא נרשום בשורת החיפוש את הדגם adidas Yeezy Boost 350 V2 Light.

האדידס ייזי מגיעה גם במידות ילדים (Kids) ותינוקות (Infant). שימו לב שאתם לא בוחרים בטעות את המידות האלו. המידע האם הדגם מיועד עבור ילדים או תינוקות מופיע בשורת תיאור הדגם בסוגריים, כפי שניתן לראות בשני הדגמים האחרונים בתמונה למטה.

לאחר שבחרנו מידה, נגיע לעמוד המכירה, בעמוד זה נלחץ על הכפתור הירוק Buy or Bid

לאחר מכן נבחר את המידה שלנו. לצורך בחירת המידה המתאימה תוכלו להיעזר במדריך המידות של אדידס. שימו לב שבסטוק איקס יש הבדלים במחירים בין המידות. הפערים נוצרים מאחר ומידות מבוקשות עולות יותר ולהיפך. לפעמים המידה שלכם תהיה יקרה יותר ולפעמים זולה יותר, פשוט תקבלו את זה כעובדה שאין לכם יכולת להשפיע עליה. לצורך הדוגמא נבחר במידה 9.

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט

לאחר שבחרנו מידה, האתר של סטוק אקס יציג לנו את עלות המוצר יחד עם עלות המשלוח (Shipping) ועמלה נוספת שהוא גובה עבור התשלום (Processing Fee). שימו לב שזו לא העלות הסופית. כדי לראות מהי העלות הסופית, נלחץ על כפתור Next.

מאחר וזו הפעם הראשונה שאנו משתמשים באתר, נתבקש להירשם עם שם משתמש וסיסמה. כדי לזרז את התהליך, ניתן להיכנס גם עם שם המשתמש והסיסמה שלכם בפייסבוק, גוגל, אפל או טוויטר.

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט

לאחר שהזנו שם משתמש וססימא, נתבקש להזין כתובת ואמצעי תשלום. לאחר מכן נוחזר לעמוד המכירה, שם נלחץ על כפתור Review Order (אל דאגה, בשלב הזה עדיין לא מתבצעת רכישה, קודם תוכלו לראות את החשבון הסופי במסך הבא).

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט

במסך הסופי תוכלו לראות את העלות הסופית של האדידס ייזי החדשה שלכם. הסכום שרשום מימין לכיתוב Total (בדוגמא שלנו – 339.55 דולר) כולל את עלות המשלוח עד הבית, המיסים וכל שאר העלויות הנלוות, כך שכל התשלום מבוצע במעמד הרכישה ולא יהיו הפתעות נוספות ממכס ישראל. לסיום תלחצו על כפתור Place order והחבילה בדרך אליכם, תתחדשו!

איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט

כמה זמן לוקח לחבילה להגיע? מה עושים אם הזמנתי מידה לא נכונה? כיצד יוצרים קשר עם שירות הלקוחות של סטוק אקס? האם אפשר להוסיף כמה זוגות לסל ולחסוך בעלויות המשלוח? מה קורה אם הנעליים נשלחו לסטוק אקס והתגלו כלא מקוריות? כיצד משתמשים באפשרות הצעת מחיר? האם נשים יכולות להזמין מידת גברים ועוד… >>> לכל השאלות הנ"ל יש תשובות במדריך כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס – פשוט רדו לחלק התחתון של העמוד ועברו על כל התגובות.

קוראים שהתעניינו במדריך: איפה קונים ייזי? כל המידע על רכישת אדידס YEEZY של קניה ווסט – קראו גם את הכתבות האלו

מה ואיך מזמינים מ-StockX: המדריך המלא

כל מה שאתם צריכים לדעת על אדידס ייזי: חלק II

כיצד לקנות נעליים בזול מסטוק אקס: כל הטיפים והטריקים שחייבים להכיר

 • חנויות הסניקרס הכי שוות בלוס אנג'לס: סניקרס שופינג בחו"ל

  חנויות הסניקרס הכי שוות בלוס אנג'לס: סניקרס שופינג בחו"ל

  בכל מה שקשור לעולם הסניקרס והסטריט-וור, תהיו בטוחים שלוס אנג'לס היא אחת הערים המובילות בעולם. למעשה מדובר במקום המושלם להתעדכן בכל מה שחם בסצנה ולהתחבר לתרבות הרחוב. מלבד מורשת עשירה של פאשן וסטייל, אחד המאפיינים הבולטים ביותר של סצנת הסניקרס בעיר הוא הגיוון שלה – ממותגי מעצבים יוקרתיים ועד למותגי סטריט-וור עצמאיים, כך שכולם יוכלו…


 • נעליים עם גלגלים: נעלי רולר ונעליים עם גלגל נשלף – מדריך

  נעליים עם גלגלים: נעלי רולר ונעליים עם גלגל נשלף – מדריך

  הילדים שוב משועממים או מתעצלים לצאת מהבית? למה לא לאפשר להם לבצע פעילות מהנה ומשחררת שתשפר להם את היציבה ואת שיווי המשקל, תעניק מיומנויות מוטוריות חדשות, ותעזור לשיפור הריכוז והכושר הגופני. נעליים עם גלגלים משלבות את הטוב מכל העולמות, הן מתנה מושלמת שמשלבת הנאה עם פרקטיות, ועכשיו כל מה שאתם צריכים כדי למצוא את נעלי…


 • נעלי כדורסל לוקה דונצ'יץ': הקוסם הגאון של נייקי ומותג ג'ורדן

  נעלי כדורסל לוקה דונצ'יץ': הקוסם הגאון של נייקי ומותג ג'ורדן

  אמרו עליו שהוא איטי מדי, שהוא לא אתלט, שהוא לא יצליח להתמודד עם שחקנים מהירים בליגת ה-NBA, אבל לוקה דונצ'יץ צחק על כולם בדרך לעוד תצוגת ענק בליגה הטובה בעולם. היום כולם מבינים שלא צריך לקפוץ הכי גבוה או לרוץ הכי מהר כדי להיות כוכב כדורסל. חוכמת משחק והרבה כישרון, הם שהפכו בתוך זמן קצר…


 • כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

  כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

  כולם מחפשים היום סניקרס מבוקשות, ויש הרבה חנויות שמנצלות את זה כדי למכור ללקוחות תמימים סניקרס במחירים יקרים. מאחר ואני מקבל אינספור הודעות מאנשים שרוצים לדעת כיצד ניתן להשיג את הסניקרס שבתמונות, אני עונה שאין סיבה לשלם מחירי פרימיום, ושכל אחד יכול לקנות בעצמו סניקרס מקוריות ישירות מאתרים בחו"ל. האתר הטוב ביותר היום לרכישת סניקרס…


 • נעלי טניס מומלצות לגברים נשים וילדים: המדריך המלא

  נעלי טניס מומלצות לגברים נשים וילדים: המדריך המלא

  לא משנה אם אתם שחקנים מקצוענים, חובבנים או רק מתחילים, חשוב שתעלו על המגרש אך ורק עם נעלי טניס ייעודיות למשחק. הסיבה היא שבניגוד לענפי ספורט כמו ריצה או אופניים שבהם התנועה היא אך ורק קדימה ואחורה, טניס הוא משחק שיש בו המון תנועות לצדדים, עצירות פתאומיות, קפיצות, שינויי כיוון חדים וכד'. תנועות אגרסיביות כאלו…


 • נעלי טניס בבולט לגברים, נשים וילדים | Babolat מדריך

  נעלי טניס בבולט לגברים, נשים וילדים | Babolat מדריך

  לא רק שבבולט היא החברה הותיקה ביותר בעולם הטניס, היא אחראית לכמה מאבני הדרך המשמעותיים ביותר בהתפתחות של המשחק. החברה המציאה את הגיד הטבעי בשנת 1875, פיתחה את מכונת השיזור החשמלית הראשונה בשנת 1981, והשיקה את המחבט המהפכני בבולט פיור דרייב בשנת 1994. זה היה ברור שכאשר נעלי טניס בבולט יצאו לשוק, הם יעמדו בסטנדרטיים…


 • נעלי טניס קיי סוויס לגברים, נשים וילדים | K-SWISS מדריך

  נעלי טניס קיי סוויס לגברים, נשים וילדים | K-SWISS מדריך

  למרות השם המטעה, K-Swiss היא לא חברה שוויצרית. היא נוסדה בקליפורניה על ידי שני אחים חובבי טניס שהגיעו בשנות השישים משוייץ לחוף המערבי. נעלי הטניס באותה תקופה היו מבד, ואילו האחים רצו נעל טניס שתהיה עמידה ותומכת יותר. הם הושפעו מאוד ממגפי סקי, וזה מה שגם להם ליצור בשנת 1966 את נעל הטניס הראשונה מעור.…


 • נעלי טניס אסיקס מומלצות לגברים, נשים וילדים | Asics מדריך

  נעלי טניס אסיקס מומלצות לגברים, נשים וילדים | Asics מדריך

  למרות שהיא שחקנית יחסית חדשה בעולם הטניס, זה היה ברור שחברת אסיקס תביא את גישת המצויינות הבלתי מתפשרת שלה גם לספורט הלבן. אין פלא שטניסאי-על כמו נובאק דג'וקוביץ', איגה שוויונטק, אלכס דה מינור, ליילה פרננדס, דויד גופן ובורנה צ'וריץ' בחרו לשחק עם נעלי טניס אסיקס. אסיקס התפרסמה בזכות נעלי הריצה המעולות שלה, ויש רצים שלא…


InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *