פומה פאלאס גארד: חזרה לדטרויט פיסטונס של שנות השמונים

נראה שפומה מתחילה להפנים את מה שנייקי ואדידס כבר הספיקו לשכוח, אנחנו חיים בתקופה של רטרו. תקופה שבה אנשים מוצפים גלי נוסטלגייה לעבר שבו הכל היה יותר טוב. כחלק מהמגמה להוציא מחדש דגמים קלאסיים מהעבר, פומה נוברת בארכיון ומזכירה לכולנו איזה מורשת אדירה יש לה בעולם הכדרוסל. ה-פומה פאלאס גארד (Palace Guard ) הייתה אחת מהנעליים הפופולארית ביותר בסוף שנות השמונים, והיא מגיעה כדי לחזק את ה-פומה קלייד קורט דיסראפט העדכנית.

מורשת אדירה | פומה פאלאס גארד
מורשת אדירה | פומה פאלאס גארד

פומה פאלאס גארד

הפומה פאלאס גארד הייתה הנעל של אייזיאה תומאס המקורי. עד היום הוא נחשב לאחד מהרכזים הגדולים בתולדות הליגה, והמנהיג שבניצוחו הדטרויט פיסטונס לקחו שתי אליפויות רצופות בסוף שנות השמונים. זו הסיבה שפומה מוציאה את הנעל במהדורת OG עם צבעי הפיסטונס: אדום, כחול ולבן.

לגבי הנוחות, הפאלאס גארד מגיעה עם טכנולוגיית ה-טרינומיק (Trinomic), מדובר בתאים גמשים מגומי במבנה של כוורת שיושבת במידסול. התאים יודעים להתכווץ ולהתרחב בהתאם לתנועה, ויוצרים הרגשה עננית וחמאתית בזמן ההליכה.

המנהיג של הדטרויט פיסטונס, אייזיאה תומאס | פומה פאלאס גארד
המנהיג של הדטרויט פיסטונס | אייזיאה תומאס

עוד כמה אלמנטים אייטיזים בולטים של הנעל הם עקב פלאפי ומרופד, ונקבוביות איוורור צרות באזור הטואו-בוקס. בנוסף יש תפירה גסה בחלק שמחבר את הסוליה לאפר וסמל של כדורסל גדול וכתום על הלשון. המוטיב המיוחד ביותר בנעל הוא ללא ספק הגלים בסולייה, הם מתכתבים עם הלוגו של החברה, והצבעים שלהם בולטים וצועקים לרחוק, זה מה שהופך את הנעל הזו ליפייפיה אמיתית. בגדול כל הנעליים של פומה משנות השמונים מזכירות לי רובוטריק והנעל הזו לא שונה. היא מוכיחה שוב שבאייטיז כל החברות ידעו לייצר נעליים מגניבות.

חייבים ללכת אחורה

הפומה פאלאס גארד תצא בהשקה גלובלית ב-8 למרץ במחיר של 90$. לאלו שלא יכולים להתאפק, כבר עכשיו ניתן לרכוש אותה במבחר מאוד מוגבל של מידות בחנות KITH. בדומה ל-פומה אר.אס קומפיוטר, ה-פאלאס גארד היא פנינה נדירה שמאפשרת הצצה להיסטוריה של החברה בכלל, ולהתפתחות של נעלי פרפורמנס בפרט. שוק נעלי כדורסל נשען על מורשת, נוסטלגייה ורגש. פומה מבינה שכדי ללכת קדימה אתה חייב ללכת אחורה, והיא צודקת לגמרי.

InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *