סניקרהדס בארץ הקודש : פרויקט 3 | רון עציון

האם לעצור משהו או משהי ברחוב ולהגיד להם "יש לך אחלה נעליים" זו הטרדה? יכול להיות… אבל אני עדיין עושה את זה. חשוב לי להחמיא לאנשים שבוחרים בקפידה את הסניקרס שלהם ולמדתי את זה מ-רון עציון, שיום בהיר אחד בעודי עומד מול המשתנה במכון אמר לי "אחי אני חייב להגיד שיש לך נעליים מטורפות". את העובדה שרון הוא סניקרהד זיהיתי ממזמן, אולם רק מאותו מקרה אני ורון הפכנו לחברים לסניקרס ואנחנו דואגים להתעדכן ולהתייעץ לגבי הוצאות חדשות, מקומות לקנות בהם וברשימת המשאלות האחד של השני. היה ברור לי שאם יום אחד אני אתחיל פרויקט כזה, רון חייב להשתתף בו.

רון ואשתו אור בדיוק עברו לבית חדש, ואוסף הסניקרס שלהם עדיין שוכב בקופסאות בחדר הביטחון. המזל הוא שלרון יש מכון כושר פרטי בבית, לוקיישן נהדר לקחת אליו כמה דגמים אהובים ולהשתעשע עם סאשן של תמונות. זה מה שיצא.

סניקרהדס בארץ הקודש : פרויקט 3 | רון עציון

חברים לסניקרס | רון עציון
חברים לסניקרס | רון עציון

שם: רון עציון

גיל: 27

מה עושה בחיים: מאמן כושר אישי ויועץ תזונה

כמה זוגות באוסף: אחרי הסינון האחרון היו 75 ומאז נוספו עוד עשרה זוגות, כלומר סך הכל 85 זוגות. כל הקופסאות חייבות לעמוד ישר ובאותו גובה.

כל הקופסאות חייבות לעמוד ישר ובאותו גובה | רון עציון
כל הקופסאות חייבות לעמוד ישר ובאותו גובה | רון עציון

ממתי אתה סניקרהד: וואו, לא בבת אחת. כבר בתור ילד נמשכתי לנעליים, תמיד היה לי את הנעליים הכי מיוחדות. מלבד זה הייתי ילד שמנמן ותמיד חשבתי לעצמי, אם אני שמן לפחות נפגיז עם נעליים, לפחות זו המחשבה שרצה לי בראש בזמן האחרון. כל הזמן חיפשתי נעליים מיוחדות שקשורות לבייסבול, כדורסל והיפ-הופ, עולם שאני מחובר אליו עד היום. אני זוכר שהיו לי ריבוק של היינקיז ועוד זוג ריבוק ג'י-יוניט של 50 סנט.

הכי הרבה שהוצאת על נעל: 1,100 ש"ח עבור הג'ורדן 11 רטרו ווין לייק 96.

כבר בתור ילד נמשכתי לנעליים | רון עציון
כבר בתור ילד נמשכתי לנעליים | רון עציון
היקרה ביותר: ג'ורדן 11 – Win Like 96

איך אתה עם נעלים של בתי אופנה: כשאני מביט בבן אדם תמיד העיניים שלי יורדות קודם כל למטה, לא יודע למה.. ותמיד שאני רואה גו'צי או לואי ויטון עם נחש, נמר, פרפר, זבוב, אני לא מצליח להתחבר, שלא נדבר על המחירים שלהן, לא יודע…

הסניקרס האהובות ביותר: דווקא בין האחרונות שקניתי, נייקי אייר טריינר הורצ'י. היה לי אותן שהייתי ילד, הן נראות כמו רובוט, נוחות ברמה אחרת ויש עליהן סטייל, יש להן קטע.

נראות כמו רובוט: נייקי אייר טריינר הוראצ'י
העיניים יורדות קודם כל למטה | במכון הביתי של רון עציון
העיניים יורדות קודם כל למטה | במכון הביתי של רון עציון

מה אתה מחפש בנעל חדשה: קודם האם אי פעם ראיתי אותה על משהו אחר. יש יוצאי דופן כמו הג'ורדן 11 שהייתי חייב שתהיה באוסף, אבל לרוב אני מחפש להיות בולט. אמא שלי תמיד אמרה לי "תתלבש כאילו אתה מיליון דולר אבל במאה שקל", אני מחפש מציאות, אלא אם יש משהו ספציפי שאני מוכן לשים עליו את הכסף.

הסניקרס הכי נדירות שיש לך באוסף: יש לי שלושה זוגות שהן בעיצוב אישי, נייקי מטקון ID שקיבלתי מאשתי ליום הולדת ועוד שניים קוסטום מייד שציירו עליהן אמנים. אחד מאמן בלונדון ואחד מאמן בארץ.

אדידס NMD קוסטום מייד

מאיפה אתה קונה סניקרס: הרוב בארץ, אאוטלטים, סניקרבוקס, ג'יפה, וגם חנויות סניקרס רגילות שאני מזהה הבזק בחלון ראווה. לאחרונה אני מזמין מאסוס, יש להן יציאות. כל פעם שאני טס לחו"ל, אני חוזר עם שלוש עד חמש זוגות.

עם איזה נעליים התחתנתם: לי ולאשתי קטע עם מיקי מאוס, אנחנו חולים עליו, כל הבית שלנו מיקי מאוס, יש לי קעקוע של מיקי מאוס על הגב, אז לריקודים בחתונה הזמנתי לה בהפתעה מהדורת דיסני של ואנס אולד סקול לבנות עם הידיים של מיקי מאוס בעקב. אני התחתנתי עם אייר פורס 1 בצבע בורדו, זה היה תואם לעניבה ולמפית של החליפה. אנשים עפו על זה, יש לי שוט שובר את הכוס עם אייר פורס, תמנה אדירה.

חולים על מיקי מאוס: DISNEY X VANS OLD SKOOL
InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *