אפליקציית Size: כל המידע על השקות והגרלות סניקרס באמצעות סייז

שוב פעם פיספסתם את נעל ונאלצתם לשלם מחירי ריסייל? לא מבינים איך כולם יודעים מתי בדיוק הולכת לצאת הנעל החדשה שכל העולם רודף אחריה? הגיע הזמן שתכירו את אפליקציית Size, השירות שיאפשר לכם תמיד לדעת לפני כולם בדיוק מה הולך לצאת, כדי שתוכלו להשיג בקלות את הסניקרס שאתם רוצים במחירי ריטייל. הנה כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באפליקציית Size.

מושגים שצריך להכיר: השקות, ריליסים, דרופים – מתייחס למועד שבו תושק הנעל. ראפלים – מתייחס לשיטה שבה תושק הנעל, במקרה הזה, הגרלה. להמשך קריאה על כל המושגים בעולם הסניקרס מוזמנים להיכנס לקישור הזה.

כל המידע על השקות וראפלים של סניקרס באפליקציית Size

הדרך הראשונה לרכוש סניקרס מבוקשות היא קודם כל באמצעות אפליקציית SNKRS של נייקי ובאמצעות האפליקצייה או האתר של אדידס. הבעיה היא שמיליוני אנשים משתמשים באפליקציות באותו זמן, ולכן הסיכוי לזכות בהשקה של נעליים מבוקשות הוא מאוד נמוך. במקרים כאלו צריך לפנות למקורות אחרים כדי להשיג את הסניקרס שאנחנו רוצים כמו אפליקציית Size? מדובר באחד השירותים הותיקים והבטוחים ביותר לרכישת סניקרס חדשות במחירי ריטייל.

מה זה Size?

סייז היא רשת חנויות סניקרס בריטית שפועלת משנת 2000. הסניף הראשון שלה נפתח ברחוב קרנברי (Carnaby) שבשכונת סוהו בלונדון, אולם מאז היא פתחה עוד 29 סניפים ברחבי העולם. היום הרשת מחזיקה חנויות באיטליה, גרמניה, צרפת, שוודיה, אירלנד, דנמרק, ספרד, הולנד וקנדה. סייז נחשבת לאחת מהחלוצות בתחום ומהחנויות הראשונות שהביאו את גישת הפרימיום היי-אנד לעולם הסניקרס. הרשת פועלת תחת קבוצת JD Sport שמחזיקה גם ברשתות פוטפטרול ופיניש ליין.

מתי נרצה להשתמש באפליקציית Size?

נרצה להשתמש באפליקצייה כאשר מדובר בסניקרס מבוקשות במיוחד, שהסיכוי להשיג אותן באמצעות האפליקציות של אדידס ונייקי קטן. לדוגמא, כל הסניקרס של טראוויס סקוט, או דגם חדש של באד באני.

כיצד עובדת אפליקציית סייז?

שיטת המכירה של Size היא באמצעות הגרלה. בדרך כלל כמה ימים לפני מועד ההשקה הרשמי של הנעל נפתחת ההגרלה, כאשר מה שחשוב לזכור הוא שכאשר נרשמים להגרלה, אנו מתחייבים לרכוש את הנעל במקרה של זכייה.

מה עוד חשוב לדעת לגבי אפליקציית Size?

קודם כל, ברגע שנרשמנו להגרלה, האפליקצייה תופסת לנו את מסגרת האשראי עד לפרסום התוצאות. אם זכינו, האשראי שלנו יחוייב. אם לא זכינו, האשראי יזוכה. בדרך לוקח בין 3-5 ימים עד שרואים את הזיכוי בחשבון. שנית, החיוב בסייז לא כולל מיסים, כלומר קחו בחשבון עוד 17% מע"מ ועוד עמלת שחרור. את הההודעה לגבי עלות החיוב תקבלו לאחר שהנעל הגיעה לארץ.

רכישת סניקרס באמצעות אפליקציית סייז: שלב אחרי שלב

מורידים את אפליקציית סייז עבור מכשירי אפל או עבור אנדרואיד. נכנסים לאפליקצייה ולוחצים על פתיחת חשבון (Create an Account).

כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באמצעות אפליקציית Size

מזינים פרטי אשראי ובשיטת משלוח בוחרים באופציית Israel Standard Delivery

מזינים כתובת משלוח בישראל

כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באמצעות אפליקציית Size

האפליקצייה שואלת אותנו אם אנחנו מעוניינים לקבל התראות מראש על השקות, וגם מאפשת לנו לכוון מתי בדיוק נרצה לקבל התראה לפני כל השקה. מי שלא מעוניין לקבל התראות יכול לדלג על השלב הזה (Skip)

כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באמצעות אפליקציית Size

האפליקצייה שואלת אם אנחנו רוצים להצטרף לשירות פרמיום שנקרא Size? Access ומציע מידע על השקות נוספות שלא קיימות בשירות הרגיל, אין חובה להצטרך ואפשר ללחוץ על Skip.

נגיע שוב למסך הראשי, משם נלחץ על Skip.

כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באמצעות אפליקציית Size

המסך הראשון של האפליקצייה הוא לוח שנה של סניקרס שמסודר על פי תאריכים של הגרלות. מפה זה פשוט לגלול ולבחור בנעל שאנחנו מעוניינים בה, לצורך הדוגמא נבחר ב-נייקי דאנק Judge Grey.

כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באמצעות אפליקציית Size

האפליקצייה מציגה את התאריך והשעה המדוייקים שבהם ההגרלה תיסגר. כמו כן יש שעון שסופר את הימים, השעות, הדקות והשניות עד למועד סגירת ההגרלה.

בוחרים את המידה שלנו, רק שימו לב לא להתבלבל מאחר והמידות הם בשיטת UK ולא US!!! לצורך המרת המידה שלכם מאמריקאיות לבריטית תוכלו להיעזר במדריך המידות באתר. לחילופין, תוכלו לבחור את המידה האירופית שלכם שמופיעה בצד הימני של הקוביה.

כל המידע על השקות וריליסים של סניקרס באמצעות אפליקציית Size

לבסוף בוחרים אמצעי תשלום, לוחצים על Enter with Size? Access וזהו! נכנסתם להגרלה! במידה וזכיתם תקבלו מייל על הזכייה, תתחדשו!

 • דורסנית או לגיטימית: למה חברת נייקי תובעת את כל העולם?

  דורסנית או לגיטימית: למה חברת נייקי תובעת את כל העולם?

  קל לראות בחברת נייקי את המרשעת הגדולה שתובעת את כל המתחרים, הרי במשך שנים היא מנהלת מלחמה תביעות עם היריבה השנואה – אדידס, אבל לאחרונה נוספו לרשימת האויבים חברות ענק נוספות כמו סטוק אקס, לולולמון, ובייפ. בעוד התביעה נגד גופים גדולים עוד מתקבלת על הדעת, לחברה יש היסטוריית תביעות קטנונית מול חברות זניחות ואנשים פרטיים…

  להמשך קריאה


 • הסניקרס הטובות ביותר לשנת 2022: סיכום שנה

  הסניקרס הטובות ביותר לשנת 2022: סיכום שנה

  מה זה בכלל הסניקרס הכי טובות ואיך בוחרים אותן? רשימת הסניקרס הכי טובות מורכבת ממאפיינים כמו עיצוב, הייפ, רטרו, פופולריות, טכנולוגיה, השפעה, שיתופי פעולה וקורטוב של טעם אישי. לצורך העניין ה-נייקי פנדה הייתה הנעל הפופולרית ביותר גם בשנת 2022, אבל זה לא יכניס אותה לרשימה. כל הרעיון הוא גיוון שינסה לכסות את כל התחום הרחב הזה.…

  להמשך קריאה


 • כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

  כיצד ניתן לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס: מדריך בעברית

  כולם מחפשים היום סניקרס מבוקשות, ויש הרבה חנויות שמנצלות את זה כדי למכור ללקוחות תמימים סניקרס במחירים יקרים. מאחר ואני מקבל אינספור הודעות מאנשים שרוצים לדעת כיצד ניתן להשיג את הסניקרס שבתמונות, אני עונה שאין סיבה לשלם מחירי פרימיום, ושכל אחד יכול לקנות בעצמו סניקרס מקוריות ישירות מאתרים בחו"ל. האתר הטוב ביותר היום לרכישת סניקרס…

  להמשך קריאה


 • נעלי HOKA: נעלי הריצה הנוחות בישראל של חברת הוקה – מדריך

  נעלי HOKA: נעלי הריצה הנוחות בישראל של חברת הוקה – מדריך

  דווקא בשיאו של טרנד הנעליים המינימליסטיות, הגיעו שני בחורים צרפתים עם גישה הפוכה לגמרי, מקסימום ריכוך וסוליה גבוהה עד כדי גיחוך. כמו כל עיצוב חדש, בהתחלה רוב הציבור התקשה לקבל את הגיאומטריה המוזרה של של נעלי HOKA, אבל היום אפשר כבר להודות שלא רק שהנעליים של החברה יצרו סטנדרט חדש בעולם הריצה, הם משכו אחריהן…

  להמשך קריאה


 • נעלי גורדן מקוריות: למה כולם הולכים עם ג'ורדן 1 מזוייפות?

  נעלי גורדן מקוריות: למה כולם הולכים עם ג'ורדן 1 מזוייפות?

  תשכחו מתיקים של לואי ויטון, שעוני רולקס ובשמים של שאנל, המוצר המזוייף ביותר היום בעולם האופנה הוא סניקרס. למעשה כמעט רבע מהמוצרים שנמכרים בעולם החיקויים הם נעליים, כאשר הדגם המזוייף ביותר הוא אייר ג'ורדן 1. בשוק שמוערך ב-500 מיליארד דולר, נעליים מזוייפות הפכו למכרה זהב, הדרך הכי קלה בעולם להרוויח כסף וסיכון אפסי להיתפס. עם…

  להמשך קריאה


 • כיצד לקנות נעליים בזול מסטוק אקס: כל הטיפים והטריקים שחייבים להכיר

  כיצד לקנות נעליים בזול מסטוק אקס: כל הטיפים והטריקים שחייבים להכיר

  ראינו בעזרת המדריך כיצד לרכוש סניקרס באמצעות סטוק אקס שכל אחד יכול לדלג על חנויות ריסייל יקרות ולהזמין בעצמו נעליים מקוריות ומבוקשות ברשת. בנוסף לא צריך להתעסק עם מוכרים מפוקפקים או לפחד מנעליים מזוייפות מעמודי אינסטגרם קיקיוניים. בשלב הבא ניכנס קצת יותר לעומק ונלמד – כיצד למצוא את הדילים השווים ביותר בסטוק אקס, למה הסבלנות…

  להמשך קריאה


 • נעלי UGG: כמה מכוערות ככה נוחות – נעלי בית לנשים של האג

  נעלי UGG: כמה מכוערות ככה נוחות – נעלי בית לנשים של האג

  נעלי בית שאפשר ללכת איתן ברחוב או הצהרה אופנתית של דוגמניות כל כך יפות שאפילו נעלי UGG לא יכולות לכער אותן? לא משנה מה אתם חושבים על המגפיים המגושמות האלו, עם ההצלחה קשה להתווכח. הרבה לפני טרנד האגלי שוז, הנעליים של UGG נראו על גולשי גלים באוסטרליה, כבשו את רחובות הוליווד והפכו לקטגוריה בפני עצמה.…

  להמשך קריאה


 • מה ואיך מזמינים מ-StockX: מדריך מקוצר לאתר סטוק איקס

  מה ואיך מזמינים מ-StockX: מדריך מקוצר לאתר סטוק איקס

  לעולם לא יהיה מחסור באבקות כביסה. אפשר למצוא אותן על המדפים בכל סופר, במכולות השכונתיות ובאתרי אונליין. הסיבה שאין מחסור באבקות כביסה, היא שהחברות שמייצרות אותן לא מעוניינות לייצר מחסור. הן מייצרות כמות גדולה מהביקוש, והתוצאה היא שכל צרכן שמעוניין לרכוש אבקת כביסה, יכול פשוט ללכת לסופר ולקנות לעצמו אחת. בניגוד לאבקות כביסה, יש פריטים…

  להמשך קריאה


InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *