חי בפשיטת רגל: עשרת הסימנים שאתה סניקרהד

כמו בני ציפר, גם סניקרהדס הם תופעת טבע נדירה. פאשניסטות, הייפרביסטים או סתם אגרנים כפייתיים, כניסה לעולם הסניקרס משפיעה על כל אספקט בחיים הבינוניים שלך, עד שהיא הופכת לחלק מהדי.אן.איי. אז אם הבית שלך נראה כמו סניף של פוט לוקר, אתה מתלבש מלמטה למעלה וזוכר אנשים לפי נעליים, ברוך הבא, אתה בדרך למקום הנכון, אלו עשרת הסימנים שאתה סניקרהד.

עשרת הסימנים שאתה סניקרהד

 עשרת הסימנים שאתה סניקרהד
עשרת הסימנים שאתה סניקרהד

אתה והמינוס זו תחילת של ידידות מופלאה

אג"ח זה לא אייר ג'ורדן חדשות ומדד המעו"ף לא קשור לאוף-ווייט. בוא נודה באמת, אם לא היית מזמין סניקרס מחו"ל גם לא היית יודע מה המע"מ… יש מינוס לחסל, תפסיק לשלם ריסייל.

מומחה בהלבנת עורות

השירותים בנאפיס נקיים יותר מהבית שלך, אתה מחליף מצעים פעם בליקוי חמה, אבל בנקיון של סניקרס…מדען! עור מנקים עם נתרן הידרוקסיד, סוויד עם חומצה פלואורית, נשפך קטשופ? מה הבעיה, שם במיקרו עם קצת מלח אמוניום וסודה קאוסטית, כמו חדש!

בנקיון של סניקרס...מדען | עשרת הסימנים שאתה סניקרהד
בנקיון של סניקרס…מדען | עשרת הסימנים שאתה סניקרהד

רק בטון

לא מעניין מזג האוויר, אם מדובר במסעדה יוקרתית או יום הולדת לאחיין בפעלטון בקניון הזהב, האאוטפיט יקבע על ידי הסניקרס, שבעצמן יבחרו על פי מידת הלכלוך שצפוי להיות באירוע. דשא או חול ותסתדרו בלעדי…

לא תערבב נייקי בחלב אדידס

להסתובב כל היום עם חריץ של אינסטלטור, מכנס שלא כובס מעולם וחולצה עם חור מתחת לבית השחי זה בסדר, אבל אם מישהו לובש נייקי ואדידס ביחד… היטלר!

היטלר

אז הפלו גיים זה בעצם הברד של ה-12… 

והנייקי דייברייק היא בעצם החברה הנגישה של ה-סקאיי, לדעת יותר מדי פרטים לא חשובים על סניקרס ועוד להרהר בהם…

החברה הנגישה של הסאקאיי | עשרת הסימנים שאתה סניקרהד
החברה הנגישה של הסאקאיי | עשרת הסימנים שאתה סניקרהד

מתי קניתי אותן?

יש כמות מוגבלת של זמן שאפשר להשקיע בבחירת סניקרס כל יום, זה אומר שיש לך בבית זוג אחד שאתה נועל כל יום וכל השאר שוכבות בקופסאות. רק סידור ייזום יזכיר לך שאלוהים יודע למה קנית פעם אייר מקס ורודות…

בטח מכיר!

אתה לא זוכר מספרי טלפון או איך קוראים לשמנמוך שאומר לך כל בוקר שלום במכון, על תאריכי יום הולדת ויתרת מזמן, אבל ההוא שפעם עבר לידך ברכבת עם האייר ג׳ורדן 1 פירלס…חוויה לכל החיים!

אייר ג׳ורדן 1 פירלס
אייר ג׳ורדן 1 פירלס

למה לעזאזל אני יודע מי טראוויס סקוט?

הטעם המוזיקלי שלך מורכב מאינדי פולק, מטאל וספייס-רוק, לאחרונה נכנסת חזק לאמביאנט, אבל עולם הסניקרס גורם לך להקשיב לבילי אייליש ו-טראוויס סקוט. לא שמות שאתה אמור להכיר בגילך.

לא אמור להכיר | עשרת הסימנים שאתה סניקרהד
לא אמור להכיר | עשרת הסימנים שאתה סניקרהד

זה לא חדש

להסביר באופן תמידי, לכולם, שהנעליים אתה נועל לא חדשות. קנית אותם לפני שנתיים, או חמש, בלונדון, או בקראקוב, וזו הפעם הראשונה שאתה נועל אותן. שוקל להדפיס חולצה עם הכיתוב "זה לא חדש, פשוט שכחתי מקיומן."

מדבר כמו סוכן FBI

רואה את עצמך כ-OG, קונה רק VNDS, מחזיק GR אבל יש גם לימיטד, מאושר ב-W, מקלל בוטים ב-L, סקרן תמיד מהודעות WTS, אוהב לעקוב אחרי LPU ואם הבנתם פה הכל… אני יודע כמה כסף יש שלכם בבנק.

InstacopSneakers

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *